1.01
1000
Typy zakładów
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp SUPEROFERTA+: mecz Zwycięzca (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Spotkanie bez remisu Podwójna szansa (1.tercja lub mecz) Podwójna szansa - liczba goli w 1. tercji lub w meczu 1.gol Liczba goli w meczu Liczba goli w meczu (razem z dogrywką) Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli liczba goli drużyna liczba goli w meczu liczba goli w meczu (razem z dogrywką) Mecz/liczba goli drużyny Mecz: handicap Drużyna wygra do zera Kazda z druzyn zdobedzie goli Obie drużyny strzelą gola W każdej z tercji padnie przynajmniej jeden gol W każdej z tercji padną przynajmniej dwa gole Drużyna strzeli gola w każdej tercji Obie drużyny strzelą gola w każdej tercji Drużyna liczba wygranych tercji Która drużyna wygra więcej tercji 1.tercja/spotkanie 1.tercja bez remisu 1.tercja: pierwszy gol 1.tercja liczba goli 1.tercja: obie drużyny strzelą gola 1.tercja: obie drużyny strzelą goli 1.tercja: handicap 1.tercja dokladny wynik 2.tercja 2.tercja liczba goli Kombinacje - Strzelcy 2.tercja: obie drużyny strzelą goli 3.tercja 3.tercja liczba goli 3.tercja: obie drużyny strzelą goli Dokladna liczba goli Przedzial goli w meczu Dokładny wynik Gol w czasie 00:01-04:59 Gol w czasie 00:01-08:59 Gol w czasie 00:01-14:59 Drużyna strzeli gola grając w oslabieniu Będzie podyktowany rzut karny Zawodnik dostanie 5-minutową karę Wykorzystanie gry w przewadze Całkowita liczba goli strzelonych w przewadze w meczu Zostanie zdobyty gol po strzale do pustej bramki Obronca zdobedzie bramke (razem z dogrywką) Ktorys z zawodnikow zdobedzie 2+ bramek (razem z dogrywką) Zostanie zdobyty hattrick (razem z dogrywką) Bramkarz zdobędzie punkt kanadyjski (razem z dogrywką) 1.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) 2.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) Liczba strzałów na bramkę zawodnika (razem z dogrywką) Liczba strzałów na bramkę w meczu Każda drużyna zanotuje w regulaminowym czasie gry (liczba strzałów na bramkę) Więcej strzałów w światło bramki 1.tercja Liczba 2 minutowych kar Każda drużyna, która otrzyma w regulaminowym czasie gry (liczba kar 2 min.) Więcej 2 minutowych kar Pozostałe zakłady łączone
Pokaż więcej
mniej
Mecz Zakład na zwycięzcę meczu w regulaminowym czasie gry. 1 0 2 więcej data
Carolina - N.Y.Rangers 22829 CF / stan serii (0:2)
1.99 4.20 3.20 +88 10.05. 01:07
Dallas - Colorado 1361 CF / stan serii (0:1)
2.25 4.15 2.67 +87 10.05. 03:37
Boston - Florida 2529 CF / stan serii (1:1)
2.57 3.90 2.30 +73 11.05. 01:07
Vancouver - Edmonton 4542 CF / stan serii (1:0)
Czechy 2024
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą trzech goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Zwycięzca (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Spotkanie bez remisu Podwójna szansa (1.tercja lub mecz) Podwójna szansa - liczba goli w 1. tercji lub w meczu 1.gol Liczba goli w meczu Liczba goli w meczu (razem z dogrywką) Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli Mecz/liczba goli drużyny Mecz: handicap Drużyna wygra do zera Kazda z druzyn zdobedzie goli Obie drużyny strzelą gola W każdej z tercji padnie przynajmniej jeden gol W każdej z tercji padną przynajmniej dwa gole Drużyna strzeli gola w każdej tercji Obie drużyny strzelą gola w każdej tercji Drużyna liczba wygranych tercji Która drużyna wygra więcej tercji 1.tercja 1.tercja/spotkanie 1.tercja bez remisu 1.tercja: pierwszy gol 1.tercja liczba goli 1.tercja: obie drużyny strzelą gola 1.tercja: obie drużyny strzelą goli 1.tercja: handicap 1.tercja dokladny wynik 2.tercja 2.tercja liczba goli Kombinacje - Strzelcy 2.tercja: obie drużyny strzelą goli 3.tercja 3.tercja liczba goli 3.tercja: obie drużyny strzelą goli Dokladna liczba goli Przedzial goli w meczu Dokładny wynik Gol w czasie 00:01-04:59 Gol w czasie 00:01-08:59 Gol w czasie 00:01-14:59 Drużyna strzeli gola grając w oslabieniu Będzie podyktowany rzut karny Zawodnik dostanie 5-minutową karę Całkowita liczba goli strzelonych w przewadze w meczu Zostanie zdobyty gol po strzale do pustej bramki Decyzja sedz. tech. Gol niezostanie uznany po trenerskim challenge Zespół otrzyma karę za opóźnianie gry po nieskutecznym trenerskim challenge Obronca zdobedzie bramke (razem z dogrywką) Ktorys z zawodnikow zdobedzie 2+ bramek (razem z dogrywką) Zostanie zdobyty hattrick (razem z dogrywką) Bramkarz zdobędzie punkt kanadyjski (razem z dogrywką) Zmiana bramkarza 1.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) 2.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) Pozostałe zakłady łączone
Czechy 2024
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-3 1-4 więcej data
Czechy 2024 zgodnie z IIHF
Kto lepszy zakład, na to który z zawodników (drużyn) zajmie lepsze miejsce 1 2 data