Czas
Kursy
1.01
1000
300 zł za rejestrację i wygraną na KSW

300 zł za rejestrację i wygraną na KSW

Już 3 czerwca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie czeka nas prawdziwe święto sportów walki, czyli gala KSW 83 Colosseum II! Zobaczymy trzy starcia, których stawką będzie mistrzowski pas. Łącznie jedenaście pojedynków, wśród których rękawice skrzyżują takie gwiazdy, jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka, Marian Ziółkowski i wielu innych. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne promocje, dzięki której nowi użytkownicy mają okazję wygrać 300 zł, stawiając zaledwie "dwójkę"! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły poniżej! 

300 zł w punktach FKP za rejestrację i wygraną Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova


1. Promocja w przypadku typu na wygraną Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego obowiązuje w dniach 31.05.2023 - 03.06.2023 do momentu rozpoczęcia walki Pudzianowski M. – Szpilka A., natomiast w przypadku typu na wygraną Mameda Khalidova obowiązuje w dniach 31.05.2023 - 03.06.2023 do momentu rozpoczęcia walki Khalidov M. - Askham S. 

2. Aby wziąć udział w promocjach, należy w dniach ich obowiązywania: 

2.1. Dokonać rejestracji iKonta oraz w trakcie procesu rejestracji lub po zarejestrowaniu konta (poprzez zmianę ustawień na iKoncie w zakładce „moje zgody”), udzielić Organizatorowi zgody na komunikację marketingową na dowolny kanał tj. sms lub email, która musi być ważna co najmniej do czasu rozliczenia Promocji;

2.2. Dokonać pierwszego depozytu na min. 30

2.3. zawrzeć przez stronę Organizatora (w tym aplikację mobilną) za co najmniej 2 zł zakład typu SOLO (jeden zakład na kuponie) z oferty przedmeczowej (prematch) na wygraną Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova (prematch, opcja „Pudzianowski M.”, albo „Szpilka A.” numer zakładu 22329, albo opcja „Khalidov M.”, numer zakładu 7220.

2.4.. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusach!

2.5.. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).


Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP.
Oznacza to więc, że jeśli gracz podczas rejestracji zaznaczy obie zgody marketingowe oraz spełni warunki promocji opisane wyżej, otrzyma łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP
.Zasady promocji:

 • Oferta: prematch, SOLO, opcja: wygrana "A. Szpilka" albo "M. Pudzianowski" (numer zakładu: 22329) albo "M. Khalidov" (numer zakładu: 7220).

 • Kupon: SOLO
  Brak wyników wyszukiwania.

  Brak wyników wyszukiwania.

 • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.

 • Data: od 31.05.2023 do momentu rozpoczęcia walki Szpilka - Pudzianowski, albo rozpoczęcia walki Khalidov - Askham.

 • Depozyt: min 30 zł

 • Stawka: min. 2 zł

 • Bonus: 200 zł w punktach FKP jeżeli kupon okaże się wygrany

 • Warunek: w trakcie trwania promocji w dniach 31.05-03.06.2023 zarejestruj konto w Fortunie, zrób pierwszy depozyt za min. 30 zł następnie postaw pierwszy kupon za min. 2 zł zawierający typ na zwycięstwo Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova na KSW 83, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych.

 • Ważne: Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.


Regulamin promocji 200 zł za wygraną A. Szpilki albo M. Pudzianowskiego albo M. Khalidova

Regulamin promocji bonus za zgodę marketingową dla nowych graczy