Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
50 za 50 – bonus za pierwszy depozyt

50 za 50 – bonus za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę 26.05.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.


Zasady promocji:

Kto może skorzystać z promocji?
  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 26.05.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 26.05.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?
  • Zrób w dniu 26.05.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.


Jakie kanały gry obejmuje promocja?
  • Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?
  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?
  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.


depozyt