1.01
1000
Bezpiecznik na Fortuna 1 Liga

Po zimowej przerwie Fortuna 1 Liga wraca do gry! Już w ten weekend wszystkich fanów polskiej piłki czeka wiele interesujących spotkań. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy, kto zdecyduje się dodać do swojego kuponu prematch wybrane zdarzenie związane z meczem Fortuna 1 Ligi otrzyma bonus 30 zł w przypadku przegranej. Sprawdź szczegóły promocji.

• Nagroda: 30 zł w punktach FKP

• Warunek: dowolnego dnia w trakcie trwania promocji (26-28.02.2021) postaw kupon prematch za min. 30 zł, zawierający min. 1 dowolne zdarzenie związane z meczami rozgrywanymi w ramach Fortuna 1 Liga, a w przypadku przegranej otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP
  • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hit Dnia, Super Oferta i Ekspert+

• Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 01.03.2020 do godz. 09:00

• Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 01.03.2021 do godz. 23:59

• Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO

• Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy -Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Typy zakładów
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp SUPEROFERTA+: mecz Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) Spotkanie bez remisu Liczba goli Liczba goli drużyna liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Mecz/liczba goli Handicap 1.połowa 1.połowa - dwójtyp 1.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Dokładny wynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz 1.połowa/mecz i liczba goli 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Obie drużyny strzelą po 3 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Nie straci gola nie straci gola Wygra przynajmniej jedna połowę wygra przynajmniej jedna połowę Wygra obie połowy wygra obie połowy Strzeli gola w obu połowach strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Mecz: która drużyna strzeli gola Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: handicap Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 1-15 minuta spotkania 1-30 minuta spotkania Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) padnie gol samobójczy 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.gol 1.połowa: 1.gol 2.połowa: 1.gol Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Suma goli