Oferta wg czasu
1.01
1000
Bezpiecznik na Fortuna 1 Liga

Po zimowej przerwie Fortuna 1 Liga wraca do gry! Już w ten weekend wszystkich fanów polskiej piłki czeka wiele interesujących spotkań. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy, kto zdecyduje się dodać do swojego kuponu prematch wybrane zdarzenie związane z meczem Fortuna 1 Ligi otrzyma bonus 30 zł w przypadku przegranej. Sprawdź szczegóły promocji.

• Nagroda: 30 zł w punktach FKP

• Warunek: dowolnego dnia w trakcie trwania promocji (26-28.02.2021) postaw kupon prematch za min. 30 zł, zawierający min. 1 dowolne zdarzenie związane z meczami rozgrywanymi w ramach Fortuna 1 Liga, a w przypadku przegranej otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP
  • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hit Dnia, Super Oferta i Ekspert+

• Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 01.03.2020 do godz. 09:00

• Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 01.03.2021 do godz. 23:59

• Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO

• Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy -Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę Padnie bramka samobójcza Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania)