Czas
Kursy
1.01
1000
Codzienne Doładowanie

Codzienne Doładowanie

Drogi Graczu, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Czy jesteś gotowy otworzyć własną fabrykę wygranych kuponów? Pokażesz innym, kto jest najlepszym typerem?

Masz na to niepowtarzalną okazję! Między 13 a 30 września wygrywaj zakłady i walcz o unikalną nagrodę - półroczne, codzienne doładowanie konta w wysokości 10 zł w punktach FKP! Dostanie ją trzech graczy, którzy w tym okresie wygrają największą liczbę kuponów! Sprawdź szczegóły i graj!

W dniu 25.09.2023 zaktualizowaliśmy ranking TOP10, możesz go sprawdzić TUTAJ!

Bonusowe Doładowanie - zasady:


  • Przez czas trwania promocji (13 - 30 września 2023) obstawiaj kupony SOLO lub AKO za dowolną stawkę. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty PREMATCH, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.20.
  • Do klasyfikacji zostaną zaliczone jedynie unikalne kupony danego gracza. Jeśli gracz postawi wiele kuponów z identycznymi zdarzeniami zaliczony zostanie tylko jeden taki wygrany kupon. 
  • Nagrodzimy trzech Graczy, którzy w podanym okresie wygrają największą liczbę kuponów. 
  • Nagrodą jest sześciomiesięczne codzienne doładowanie konta w wysokości 10 zł w punktach FKP. W praktyce oznacza to, że każdego dnia o północy, począwszy od 2 października do 2 kwietnia, na konto każdego z trzech Zwycięzców będzie wpływało 10 zł w punktach FKP.
  • W każdy poniedziałek podczas trwania promocji będziemy publikować aktualny ranking najlepszych Graczy.