Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Ligi Wirtualne

Ligi Wirtualne

Nowość w ofercie Fortuny. Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o prawdziwe statystyki drużyn i graczy. Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Wejdź do świata statystyk i poczuj futbolowe emocje w zupełnie nowym wymiarze

Na czym polega rywalizacja w Ligach Wirtualnych?

Rozgrywki w zarówno w opcji prematch, jak i LIVE generowane są przy pomocy specjalnego algorytmu, który działa w oparciu o prawdziwe, historyczne dane (wyniki, statystyki). Mecze trwają tradycyjne 90 minut

Czy mogę na bieżąco śledzić przebieg meczu w Ligach Wirtualnych?

Tak, w zakładach live dostępny będzie tracker pozwalający na śledzenie na bieżąco boiskowych wydarzeń

Jakie rozgrywki można typować w Ligach Wirtualnych?

liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka (najwyższe klasy rozgrywkowe we wszystkich wymienionych)

Gdzie znajdę Ligi Wirtualne w ofercie Fortuny?

Ligi Wirtualne dostępne są w normalnej ofercie sportowej, w kategorii "Piłka Nożna". Każda z Lig Wirtualnych posiada oznaczenie "Liga Wirtualna", np. "1.Anglia-Liga Wirtualna (SRL)"

Jakie zdarzenia są dostępne w ofercie meczowej w Ligach Wirtualnych?

Oferta meczowa w Ligach Wirtualnych obejmuje m.in. klasyczne zakłady 1x2, zakłady na wynik, liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek itp.

Gdzie mogę sprawdzić wyniki meczów w Ligach Wirtualnych

Wyniki są dostępne TUTAJ

Czy Ligi Wirtualne mogę obstawiać również w sieci stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów?

Tak, typować Ligi Wirtualne można we wszystkich kanałach Fortuny