Liczba kuponów: 2 x 1 kupon każdego dnia promocji

Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon min. 3AKO z kursem min. 2.5, za min. 30 zł związany z Fortuna 1 Ligą w sobotę i min. 1 kupon 3AKO z kursem min. 2.5, za min za min. 30 zł związany z Fortuna 1 Ligą w niedzielę).

Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 07.12.2020 do godz. 9:00

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 07.12.2020 do godz. 23:59

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych.

Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę