Oferta wg czasu
1.01
1000

Pewniak na Fortuna Puchar Polski

Fortuna Puchar Polski wkracza w fazę 1/16 finału. W piątek i sobotę fanów polskiej piłki czeka wiele interesujących spotkań, na które przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę. Dodatkowo, wszystkim którzy zdecydują się postawić w oba wspomniane dni kupon prematch za min. 30 zł dajemy gwarantowany bonus w wysokości 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

Liczba kuponów: 2 - 1 kupon każdego dnia promocji

Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami Fortuna Puchar Polski za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł z meczem Fortuna Puchar Polski w piątek i min. 1 kupon za min. 30 zł z meczem Fortuna Puchar Polski w sobotę).

Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 02.11.2020 do godz. 9:00

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 02.11.2020 do godz. 23:59

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych.

Typy zakładów
Mecz SUPEROFERTA+: mecz awans Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.drużyna liczba goli spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 Dokładny wynik 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.drużyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.drużyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę Wszystko