Dla wszystkich fanów angielskiej Premier League przygotowaliśmy wyjątkową promocję "Pewniak na Premier League".  Każdy, kto zdecyduje się w dniach 26-29.12.2020 postawić 3 kupony prematch za minimum 30 zł otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 30 zł. Sprawdź szczegóły.

• Data: 26.12 - 29.12.2020

• Stawka: minimum 30 zł brutto

• Liczba kuponów: minimum 3 - każdy kupon innego dnia

• Nagroda: 30 zł w punktach FKP

• Warunek: od 26.12.2020 do 29.12.2020 w 3 dowolne dni trwania promocji postaw po min. 1 kuponie (z kursem min. 2,00) z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami angielskiej Premier League za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP

• Ważne: każdy kupon musi być postawiony innego dnia – gracz który postawi łącznie 3 kupony, ale w rozbiciu na 1 lub 2 dni nie otrzyma bonusu

• Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane

• Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 30.12.2020 do godz. 9:00

• Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 30.12.2020 do godz. 23:59

• Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania

• Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+ i zakładów specjalnych

Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Handicap 0:4 Handicap 4:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol