Oferta wg czasu
1.01
1000
Pucharowy pewniak

Powrót europejskich pucharów to nie tylko sportowe emocje, ale również dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy nową promocję. Wystarczy, że każdego dnia promocji (14-16.09.2021) postawisz kupon prematch za min. 50 zł zwierający minimum jedno zdarzenie związane z dowolnym meczem w ramach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, lub Ligi Konferencji Europy. Sprawdź szczegóły.

Zasady promocji:

• Oferta: prematch

• Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

• Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

• Data: 14.09 - 16.09.2021

• Stawka każdego kuponu: minimum 50 zł brutto

• Liczba kuponów: 3 kupony - po 1 kuponie każdego dnia promocji, zawierającym min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem w ramach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, lub Ligi Konferencji Europy

• Całkowity kurs każdego kuponu: minimum 2.00

• Bonus: 50 zł w punktach FKP
  • Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw min. 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem w ramach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, lub Ligi Konferencji Europy, z kursem całkowitym min 2.00 oraz za min. 50 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 50 zł w punktach FKP
  • Ważne: każdy kupon musi być postawiony innego dnia (tzn. min. 1 kupon za min. 50 zł we wtorek (14.09.2021), min. 1 kupon za min. 50 zł w środę (15.09.2021) i min. 1 kupon za min. 50 zł w czwartek (16.09.2021)– gracz który postawi łącznie 3 kupony, ale w rozbiciu na 1 lub 2 dni nie otrzyma bonusu

• Promocja nie dotyczy zakładów specjalnych

• Uwaga: jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w promocji.

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 0:4 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Liczba goli P/N Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.druzyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol Padnie bramka samobójcza 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych 1.połowa-zmiana Liczba spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych Liczba strzałów w światło bramki Więcej strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Liczba fauli Więcej fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola Zostanie zdobyty hattrick
Paris SG - Man.City

STARCIE KREZUSÓW.  Paris SG kontra Manchester City to spotkanie dwóch najbogatszych klubów piłkarskich na świecie. Te dwa zespoły zmierzyły się w poprzedniej...

Statystyki spotkania Paris SG - Manch.City
3.00 3.50 2.45 1.62 1.44 1.35 +123 28.09. 21:00
FC Porto - Liverpool 1088 Rozszerzona oferta LIVE
FC Porto-Liverpool

W PORTO NIE PRZEGRYWAJĄ.  Liverpool 4 razy gościł w Porto i nigdy tam nie przegrał, a w dwóch ostatnich meczach na Estadio do Dragao strzelił aż 9 goli....

4.05 3.50 1.97 1.88 1.26 1.33 +87 29.09. 21:00
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 0:4 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.druzyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol