Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Ajax - Roma

7.4.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

ROZPĘDZONY AJAX. W ostatnich miesiącach trudno znaleźć jakiś słabszy punkt w drużynie prowadzonej przez Erika ten Haga. Ajax nie doznał porażki w meczu o stawkę od 9 grudnia 2020 roku, kiedy to przegrali starcie z Atalantą (0:1) w ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów. Porażka ta sprawiła właśnie, że Ajax nie mógł kontynuować swojej przygody z tymi rozgrywkami, ale musiał zadowolić się grą w Lidze Europy. Od wspomnianej wpadki z zespołem z Bergamo Ajax w kolejnych dwudziestu czterech meczach nie znalazł pogromcy, wygrywając aż dwadzieścia jeden z tych starć. Czy ta kapitalna seria zostanie przedłużona?

Ajax - Erik ten Hag zdaje sobie sprawę, że Romy nie można lekceważyć: Roma to mocny zespół. Chcą wygrywać grając w określony rodzaj piłki nożnej. Co ciekawe Ajax jest bez zwycięstwa w ostatnich dziesięciu spotkaniach u siebie z klubami Serie A, o czym również wspomniał szkoleniowiec Ajaxu: Ostatni raz byliśmy wyeliminowani w fazie grupowej Ligi Mistrzów przez Atalantę, ale wyeliminowaliśmy Juventus dwa lata temu. Nie miałbym nic przeciwko temu samemu wynikowi. Szkoleniowiec zespołu z Amsterdamu dodała również: Mam do dyspozycji 16-17 graczy. Wciąż wygrywaliśmy, mimo że nie było Onany, Hallera i Blinda. Są silnymi piłkarzami, ale możemy też wygrać bez nich, grając dobrą piłkę nożną.


Roma – wielkie problemy mają podopieczni Paulo Fonseci, kiedy przychodzi im grać w delegacjach z mocnymi zespołami. Wystarczy wspomnieć, że w tym sezonie ligowym nie potrafili wygrać żadnego meczu wyjazdowego z obecnym TOP 10 zespołów w Serie A. Szkoleniowiec Romy przed konfrontacją w Amsterdamie powiedział: Jeśli chodzi o mecz z Ajaxem to będziemy musieli rozegrać idealny mecz. To naprawdę mocna drużyna. To prawda, pod pewnymi względami mają podobne podejście do Sassuolo szczególnie w fazie przygotowawczej, ale mają inną kolekcję graczy. Musimy być skupieni defensywnie, ważne będzie, abyśmy nie popełnili błędów. Nasi przeciwnicy są naprawdę dobrzy w ataku. Chris Smalling and Henrikh Mkhitaryan leczą urazy, a Rick Karsdorp pauzuje za kartki.


Prognoza: z 24 poprzednich spotkań rozegranych przez Ajax we wszystkich rozgrywkach drużyna z Amsterdamu potrafiła wygrać aż 21 z nich (!), a trzy pozostałe to remisy. Te wyniki tylko pokazują w jak dobrej formie jest ten zespół. Roma z kolei ma wielkie problemy z gra w delegacjach szczególnie w z mocnymi drużynami. W lidze nie wygrali jeszcze żadnego spotkania z zespołami, którzy są w pierwszej dziesiątce. Ajax po porażce z Atalantą wygrał 10 z 11 starć u siebie i tylko w jednym z tych spotkań nie potrafili zdobyć przynajmniej dwóch bramek. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 1-1 (kurs 1,64)/ Ajax strzeli powyżej 1,5 gola (1,76).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów