Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Argentyna – Urugwaj

18.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

GRUPOWY KLASYK. Zarówno Argentyna, jak i Urugwaj w swoich pierwszych meczach w tym turnieju musiały się zadowolić remisami. Z tym, że Argentyna podziała się punktami z mocno nieobliczalnym Chile (1:1), to remis Urugwaju z Wenezuelą (0:0) trzeba uznać za małą niespodziankę. Obie te drużyny są w gronie głównych faworytów do końcowego triumfu, ale patrząc przez pryzmat formy z ostatnich tygodni to muszą z uznaniem patrzeć na kroczących od zwycięstwa do zwycięstwa Brazylię.

Argentyna – w ostatnich czternastu meczach nie znalazł się zespół, który potrafiłby pokonać ekipę Lionela Scaloniego. Jednak w tym czasie Argentyna wygrała tylko połowę z tych spotkań. W ostatnich trzech meczach Lionel Messi i spółka zanotowali trzy remisy. Selekcjoner tej drużyny przed prestiżowym starciem z Urugwajem powiedział: To jest mecz, którą każdy chce zobaczyć i zagrać w nim. Będzie to skomplikowana i trudna rywalizacja jak cała batalia Argentyna kontra Urugwaj. Prawdą jest, że Urugwaj ma coś innego niż inne drużyny, mając dwóch klasowych środkowych napastników, świetnych pomocników oraz dobrze zgraną linię obrony. Zagrają ze sobą dwie konkurencyjne drużyny.


Urugwaj – w dziewiętnastu poprzednich meczach podopieczni Oscara Tabareza przegrali tylko dwa razy w regulaminowym czasie gry. Do gry po kartkowej pauzie powraca Edison Cavani, co z pewnością będzie wielkim wzmocnieniem tej reprezentacji. Trener Tabaraz przed tą zbliżającą się konfrontacja powiedział: Jesteśmy podekscytowani, wiemy, czego musimy spróbować, a później zobaczymy, co się stanie. Zmierzymy się z wysoko wykwalifikowaną drużyną, z dobrą formą, wielokrotnie atakowali chilijską bramkę, ale z mieszanym szczęściem.


Prognoza: tak naprawdę zapowiada się bardzo wyrównane starcie, w którym trudno wskazać wyraźnego faworyta. Argentyna wprawdzie nie przegrała czternastu kolejnych spotkań, ale wygrała tylko 7 z tych starć (pozostałe 7 to remisy). Dodatkowo podopieczni Lionela Scaloniego zanotowali trzy remisy w ostatnich meczach. Urugwaj również spisuje się solidnie w ostatnich miesiącach doznając tylko 2 porażek w poprzednich 19 meczach. W dwóch poprzednich meczach gracze Tabareza podobnie jak Argentyna również dzieliła się punktami. Dodatkowo w dwóch ostatnich bezpośrednich potyczkach zanotowano remisy. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 0-0 (kurs 1,61).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów