Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Arsenal-Crystal P.

13.1.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

KANONIERZY ZAWSZE TRAFIAJĄ. Arsenal 20-krotnie podejmował Crystal Palace w meczach ligowych i w każdym z tych spotkań zdobywał bramki. Jednak trzeba zwrócić uwagę, że The Gunners nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań przeciwko Orłom, trzykrotnie w tym czasie padał remis. Generalnie to jednak Arsenal dominuje w tej derbowej rywalizacji, Palace wygrał tylko 5 z 47 meczów mierząc się z The Gunners. W czwartek także faworytem będzie Arsenal, który mierzy w czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu.

Arsenal – po miesiącu przerwy do gry powraca Thomas Partey. Po odbyciu kwarantanny powraca Gabriel. Kontuzjowany jest Martinelli. W znakomitej dyspozycji jest Alexandre Lacazette, który strzelał bramki w czterech kolejnych meczach Premier League. Arsenal jest na fali, wygrał 4 mecze z rzędu, w różnych rozgrywkach, przy różnicy bramek 10:1. The Gunners mogą wygrać czwarty mecz Premier League z rzędu, po raz pierwszy od października 2018 roku.

Crystal Palace – kontuzjowany jest Mamadou Sakho. Do gry powinien być gotowy Gary Cahill. Orły wygrały tylko 1 z 7 ostatnich meczów ligowych i straciły w tym czasie aż 14 goli. Po wznowieniu rozgrywek w czerwcu, Palace rozegrał 26 meczów Premier League i tylko trzykrotnie potrafił w nich zachować czyste konto. Gra tego zespołu w dużej mierze uzależniona jest od dyspozycji Wilfrieda Zahy, skrzydłowy Orłów miał udział przy 10 z 22 bramek tej drużyny (8 goli i 2 asysty).

Prognoza – Kanonierzy w końcu złapali wiatr w żagle, wygrali trzy ligowe mecze z rzędu, awansowali do IV rundy Pucharu Anglii i teraz z podniesionymi czołami oczekują wizyty Crystal Palace. Orły z kolei są w odwrocie wygrały tylko 1 z 7 ostatnich meczów (z Sheffield Utd). Kanonierzy znowu mają strzelby pełne amunicji, w ostatnich trzech meczach ligowych zdobyli 8 bramek. Jedno się nie zmienia, The Gunners w 11-tu kolejnych meczach ligowych na Emirates Stadium tracili bramki. Wszystko wskazuje, że w tym obie drużyny strzelą gola. Arsenal nie potrafił zachować czystego konta w żadnym z 11-tu ostatnich meczów domowych (w lidze), Crystal Palace potrafił zachować czyste konto tylko 3 razy na 26 ostatnich spotkań, a w każdym z sześciu ostatnich meczów pomiędzy tymi klubami obie drużyny strzelały gola. Proponowane typy: Arsenal i powyżej 1,5 gola – kurs 1,83/obie drużyny strzelą gola – kurs 1,86.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów