Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Aston Villa-Newcastle

22.1.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SROKI W DRODZE PO NIECHLUBNY REKORD. Po raz pierwszy w swojej długiej historii Newcastle może przegrać cztery mecze na otwarcie roku kalendarzowego. W ubiegłym sezonie Aston Villa pokonała u siebie Newcastle, ale wcześniej nie wygrała z tym rywalem żadnego z 12-tu spotkań. W meczach pomiędzy tymi klubami w Premier League na Villa Park pada bardzo mało bramek. W trzech ostatnich takich spotkaniach na tym obiekcie Newcastle nie strzelił bramki, a teraz przyjeżdża tam obciążony serią pięciu meczów wyjazdowych bez zdobytego gola. Ustanowienie niechlubnego rekordu przez podopiecznych Steve'a Bruce'a, w tych okolicznościach, jest całkiem prawdopodobne.

Aston Villa – zawieszony jest John McGinn. Kontuzjowany jest Kortney Hause. Do gry powinni być gotowi Trezeguet i Matt Targett. Z trybun mecz będzie obserwował menadżer Villi Dean Smith, który odważył się podważyć decyzję sędziego o uznaniu bramki dla City, z ewidentnego spalonego. Nieważne, że prawda jest po twojej stronie panie Smith, buzia w kubeł, rację zawsze ma sędzia….Straszne. Aston Villa przegrała 3 pierwsze mecze w tym roku kalendarzowym, ale można znaleźć usprawiedliwienie dla tych wyników – 1. rywale z najwyższej półki (Manchester City, Liverpool i Manchester United) 2. skandaliczne decyzje sędziów (karny dla United, uznana bramka ze spalonego dla City) 3. epidemia wśród graczy The Villans i gra zespołem młodzieżowym z Liverpoolem. Villa może przegrać trzeci mecz ligowy na otwarcie roku, po raz pierwszy od 20-tu lat. Kapitalnym pomysłem okazał się być transfer bramkarza Emiliano Martineza, który w tym sezonie ma już na koncie 8 czystych kont (tylko Ederson z Manchester City ma ich więcej - 10).

Newcastle – po raz pierwszy od listopada może zagrać Allan Saint Maximin. Niepewny jest udział w tym meczu Federico Fernandeza i Ciarana Clarka. Sroki w odwrocie, pozostają bez ligowego zwycięstwa od siedmiu spotkań. Na Villa Park mogą przegrać czwarty z rzędu mecz Premier League, a tak złej serii nie mieli od maja 2018 roku. Łącznie w różnych rozgrywkach podopieczni Steve'a Bruce'a nie wygrali żadnego z dziewięciu ostatnich spotkań, przegrywając 7 z nich. W dużej takie wyniki to efekt kiepskiej skuteczności Srok, z ostatnich 36 strzałów na bramkę rywali zdobyli zaledwie 8 bramek. Z każdym meczem rośnie presja na szkoleniowcu The Magpies. Czy na Villa Park czara goryczy zostanie przelana?

Prognoza – spotkają się dwie drużyny, które przegrały wszystkie mecze w roku 2021. Oczywiście nie można stawiać znaku równości pomiędzy porażkami Aston Villi i Newcastle. Dziś Villa prezentuje dużo więcej walorów, aniżeli Newcastle. Aston Villa nie straciła bramki u siebie w dwóch ostatnich meczach ligowych. Newcastle z kolei nie strzelił bramki w pięciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych i nie zdobył gola w żadnych z trzech ostatnich występów Premier League na Villa Park. Proponowane typy: Aston Villa i poniżej 3,5 gola – kurs/poniżej 3 goli w meczu (3 bramki=zwrot) – 1,7.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów