Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Atalanta – Cagliari

13.1.2021,
Autor zapowiedzi:

Zapowiedzi

25.1.2021

pic

ODMIENNA FORMA. Jedno co może łączyć obie te drużyny przed tym spotkaniem to cyfra 9. Dlaczego? Atalanta nie przegrała dziewięciu kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach, notując w tym czasie sześć zwycięstw. Natomiast ich rywale nie wygrali żadnego spotkania o stawkę od dziewięciu konfrontacji, przegrywając w tym czasie pięć razy. Czy te ostatnie wynik stawiają Atalantę w roli faworyta? Z pewnością tak.

Atalanta – pięć wygranych w siedmiu ostatnich meczach ligowych sprawiło, że Atalanta doszlusowała do ligowej czołówki i traci obecnie tylko dwa punkty do czwartego Juventusu. Gian Piero Gasperini zdaje sobie sprawę, że ostatnia dobra seria nie może trwać wiecznie, głownie przez wielką intensywność, czyli bardzo napięty terminarz: To nietypowy sezon, nie wiem, czy uda nam się utrzymać tę intensywność grając co trzy dni, zwłaszcza że mamy Coppa Italia, a potem przełożony mecz z Udinese.


Cagliari – tylko trzy wygrane w siedemnastu meczach w Serie A to z pewnością nie jest wynik marzeń. Cagliari ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Ich wielka bolączką jest gra defensywna. W tych wspomnionych meczach w tym sezonie dali sobie strzelić już 34 gole. Natomiast w delegacjach wygrali tylko 1 z 9 spotkań, tracąc dokładnie dwa gole na mecz.


Prognoza: w październiku zeszłego roku w starciu tych drużyn Atalanta pokonała u siebie Cagliari aż 5:2. W pięciu ostatnich meczach ligowych Atalanta strzeliła rywalom aż osiemnaście goli. Atalanta jest w bardzo dobrej formie w ostatnich tygodniach nie dając się pokonać od 28 listopada ubiegłego roku. Atalanta do druga ofensywa całej Serie A, w której strzelili 40 goli w 16 meczach. Natomiast Cagliari to trzecia najgorsza defensywa w lidze, tracąc 34 bramki w 17 potyczkach. Zespół z Bergamo jest mocno rozpędzony, a to znaczy, że ponownie widzimy kapitalnie dysponowaną drużynę szczególnie w ofensywie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 3,5 gola (kurs 1,86).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów