Czas
Kursy
1.01
1000

Atalanta – Villarreal

08.12.2021 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

TYLKO ZWYCIĘSTWO. To hasło, które po piątej kolejce w Ligi Mistrzów obowiązuje w Bergamo odnośnie starcia z „Żółtą Łodzią Podwodną”. Jeśli gospodarze tylko zgarną w tym najbliższym spotkaniu komplet punktów to bez oglądania się na rywali zameldują się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów na wiosnę. Zespół Gian Piero Gasperiniego notuje obecnie bardzo dobry czas nie dając się pokonać w kolejnych dziesięciu meczach we wszystkich rozgrywkach (6 wygranych i 4 remisy). Czy gospodarze podtrzymają swoją dobrą passę i zgarną w tym starciu komplet punktów?

Atalanta – ostatnie mecze ligowej (5 kolejnych wygranych) nad wymagającymi rywalami jak Napoli (3:2) czy Juventus (1:0 bez względu na ich formę) to kapitalne wyniki. W Turynie wygrali w lidze po raz pierwszy od ponad 20 lat! Gian Piero Gasperini przed tym arcyważnym spotkaniem powiedział: Jest pewność siebie. Wierzymy, że możemy przekroczyć linię mety. Villarreal to silna drużyna, a kilka miesięcy temu wygrali Ligę Europy. Mają pewne trudności w lidze, ale to kolejne zawody. Zaczynamy od 0:0. Tylko jeden wynik nam wystarczy. Jesteśmy u siebie. Nic nie jest pewne, ale wierzymy. Robin Gosens i Matteo Lovato leczą urazy.


Villarreal – nie ma w ostatnich tygodniach korzystnych wyników ekipa Villarrealu. Tylko jedna wygrana w pięciu poprzednich meczach we wszystkich rozgrywkach mówi wiele. Patrząc dalej wstecz Villarreal w 10 poprzednich potyczkach wygrał tylko trzy razy. Dodatkowo w 11 meczach wyjazdowych w tym sezonie wygrali dwa spotkania. Unai Emery stwierdził przed potyczką w Bergamo: To cenna okazja. To byłby trzeci raz, kiedy Villarreal awansowała do ostatniej szesnastki, więc możemy zrobić ważny krok w historii tego klubu przeciwko wspaniałej drużynie, która się pojawiła i która od lat ściera się z elitą włoskiego i europejskiego futbolu. Dla nas jest to wyzwanie. Yeremi Pino będzie pauzować za kartki.


Prognoza: Atalanta musi wygrać to spotkanie, jeśli myśli żeby na wiosnę nadal grać w Lidze Mistrzów. Zespół ten jest w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie wygrywając 6 z 10 poprzednich spotkań (oraz 4 remisy). Także w ośmiu ostatnich potyczkach na wszystkich frontach Atalanta strzelała rywalom przynajmniej dwa gole. Villarreal w ostatnich meczach przegrał 3 z 4 spotkań! W delegacjach na wszystkich frontach w tym sezonie Villarreal wygrał tylko 2 z 11 spotkań. Spodziewam się, że będąca w bardzo dobrej formie Atalanta da sobie radę z przeciętnie grającym ostatnio Villarrealem. Proponowane typy na to spotkanie: Atalanta strzeli powyżej 1,5 gola (kurs 1,59)/ zwycięstwo – Atalanta (kurs 1,77).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów