Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Atletico – Porto

15.09.2021 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

STARCIE PRZYJACIÓŁ. W sezonie 1999/2000 Lazio pod wodzą Svena-Goran Erikssona sięgnęło po ostatni tytuł mistrzowski w historii tego klubu. W tym historycznym sezonie prym w tej drużynie wiedli dwaj gracze, a mianowicie Diego Simeone i Sergio Conceicao. W środowy wieczór ta dwójka przyjaciół stanie naprzeciwko siebie w starciu swoich zespołów, o czym wspomina szkoleniowiec Atletico: Będę mógł zobaczyć przyjaciela, Sergio Conceicao, który wykonuje świetną robotę w FC Porto. Spotkaliśmy się w Lazio i dobrze jest widzieć, że daje klubowi siłę i osobowość, odkąd przejął ten zespół, zarówno w lidze portugalskiej jak i w Europie.

Atletico - Diego Simeone nawiązał jeszcze do swojego przyjaciel z rzymskiego klubu: Byłem pewien, że będę trenerem, ale po Sergio nie spodziewałem się tak wiele. Był uparty, stawiając na dynamiczną piłką nożną. Podoba mi się wszystko, co przekazuje, energia i bezpieczeństwo, które bardzo dobrze daje swojemu zespołowi. Atletico po wygraniu ligi w zeszłym sezonie ma w tej nowej kampanii za cel obronę tytułu, ale również sukces w Europie.


Porto – zespół ten rozpoczyna swoją 25. fazę grupową Ligi Mistrzów i zajmuje drugie miejsce po Barcelonie i Realu Madryt (26), jeśli chodzi o występy w historii. Zwycięzcy tego pucharu z 2004 roku awansowali w każdym z ostatnich czterech sezonów swoich startów, kiedy występowali w grupie w Lidze Mistrzów do fazy pucharowej. Co więcej w poprzedniej kampanii po przegranej pierwszej kolejce z Manchesterem City (1:3) w kolejnych pięciu meczach podopieczni Sergio Conceicao potrafili zachować czyste konto!


Prognoza: w 5 z 6 poprzednich spotkań Atletico we wszystkich rozgrywkach więcej bramek padało po przerwie. Ogólnie w zeszłym sezonie w meczach domowych w lidze Atletico strzeliło 61% wszystkich bramek w drugich połowach. Z kolei Porto w lidze w zeszłej kampanii również więcej bramek strzelało w drugich częściach spotkań – 59%. W zeszłej kampanii ligowej Atletico straciło tylko 25 bramek w 38 meczach, z czego tylko 11 u siebie. Z kolei Porto również świetnie broniło tracąc 29 goli w 34 potyczkach, z czego 14 w delegacjach. Porto w zeszłej edycji Ligi Mistrzów w fazie grupowej w 5 z 6 starć potrafili zachować czyste konto. Z kolei Atletico w tym samym czasie w 4 z 6 spotkań kończyło z czystym kontem. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,75)/ połowa z większą ilością goli – 2. połowa (kurs 2,16).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów