Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Atletico – Valencia

23.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

TARAN MA SIĘ ZNAKOMICIE. Podopieczni Diego Simeone w tym sezonie imponują swoją regularnością. Atletico wygrało 14 z 17 spotkań i ma już siedem punktów przewagi nad drugim Realem i dodatkowo jeden mecz rozegrany mniej. Nawet jeśli grają słabiej potrafią dopiąć swego i zaksięgować na swoim koncie komplet punktów. Atletico nie przegrało żadnego z dwunastu kolejnych bezpośrednich spotkań z Valencią w lidze. Czy obecny lider LaLiga podtrzyma swoją świetną serię z tym rywalem?

Atletico – porażka z Cornellą w Pucharze Króla nie sprawiła, aby ekipa ze stolicy Hiszpanii straciła swój rytm. Atletico wygrało dwa kolejne trudne mecze ligowe z Sevilla (2:0) oraz Eibar (2:1). W tym sezonie nie ma bardziej regularnego zespołu i trudno w tej chwili sobie wyobrazić, aby to właśnie ten zespół stracił prowadzenie w lidze! Kieran Trippier nadal jest zawieszony.


Valencia – ostatni raz „Nietoperze” mieli na swoim koncie mniej punktów na obecnym etapie rozgrywek w kampanii ligowej 1982/83! To tylko pokazuje z jak wielkim kryzysem mierzy się ten zespół. Nawet mimo tego, że obecnie notują serię pięciu kolejnych spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Jasper Cillessen jest kontuzjowany, a Daniel Wass pauzuje za kartki.


Prognoza: Atletico nie dało się pokonać w kolejnych dwudziestu domowych meczach, odnosząc w tym czasie szesnaście zwycięstw. W bezpośrednich starciach tych zespołów rozgrywanych w Madrycie Valencia ostatni raz wygrała w lutym 2011 roku. Atletico w tym sezonie u siebie wygrało 8 z 9 spotkań tracąc tylko dwa gole, a w siedmiu z nich zachowali czyste konto. Valencia z kolei w tym sezonie wygrał zaledwie 2 z 9 potyczek w delegacjach. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Atletico i poniżej 3,5 gola (kurs 1,97).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów