Czas
Kursy
1.01
1000

Barcelona – Sociedad

25.01.2023 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

JAK NIE TERAZ TO KIEDY? Takie pytanie mogą sobie zadawać kibice Sociedad przed potyczką w Pucharze Króla na Camp Nou. Ich ulubieńcy nie wygrali na obiekcie Barcelony w poprzednich 28 starciach we wszystkich rozgrywkach! Jednak teraz podopieczni Imanola Alguacila są w kapitalnej formie wygrywając ostatnie dziewięć spotkań we wszystkich rozgrywkach tracąc w tych wspomnianych potyczkach zaledwie trzy bramki! Natomiast gospodarze poza kapitalną dyspozycja w bezpośrednich starciach z Baskami również są w niezłej formie nie dają się pokonać od 26 października ubiegłego roku, czyli notują obecnie serię 8 zwycięstw oraz trzech remisów.

Barcelona – opiekun zespołu z Katalonii zdaje sobie sprawę, że ten ćwierćfinałowy jeden mecz będzie niezwykle ważny dla jego podopiecznych również na dalszą część sezonu: Tak, to kluczowy, decydujący mecz. To pojedynczy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Króla. Gramy przed naszą publicznością i bardzo jej potrzebujemy. Myślę, że to będzie partidazo. Jesteśmy w dobrej formie mimo ostatniego meczu z Getafe. Real Sociedad to bardzo dobry zespół zarówno w ataku, jak i w obronie. W składzie Barcelony ponownie będzie mógł zagrać Robert Lewandowski, który pauzuje tylko w rozgrywkach ligowych.


Sociedad – fantastyczna forma zespołu Imanola Alguacila trwa w najlepsze. Seria zwycięstw sprawiła, że zadomowili się w czołówce. Po ostatnim zwycięstwie nad Mallorcą (2:0) są na trzecim miejscu mając aż siedem punktów przewagi nad czwartym Atletico. Jednak teraz czas na Puchar Króla i wielkie wyzwanie przeciwko Barcelonie: Aby wygrać na takim boisku i przeciwko takiemu rywalowi, musimy mieć świetny dzień. To prawda, że nie wygraliśmy tam od wielu lat, ale z drugiej strony często graliśmy jak równy z równym... dlaczego nie mielibyśmy jutro wygrać? Ten, kto wygra przechodzi do półfinału, a ja podchodzę do tego meczu z takim samym entuzjazmem jak zawsze, mimo że nie będzie Davida Silvy i Merino i że nie wygraliśmy tam od wielu lat. Mamy serię dziewięciu zwycięstw z rzędu i chcę dziesiątego – stwierdził szkoleniowiec Basków. W ekipie Basków nie zobaczymy wspomnianych Davida Silby i Mikela Merino, ale również: Alexa Soli, Andera Guevary, Andoniego Gorosabela, Jona Pacheco i Sadiqa Umara


Prognoza: Barcelona wygrała ostatnie 27 z 28 potyczek z Sociedad we wszystkich rozgrywkach na Cam Nou. Ekipa Xaviego ogólnie notuje bardzo dobry czas, gdyż wygrali 8 z 11 poprzednich potyczek w regulaminowym czasie gry, a pozostałe trzy starcia to remisy. W międzyczasie sięgnęli po Superpuchar kraju ogrywając w finale Real 3:1. Jednak Baskowie wygrali 9 kolejnych strać zachowując czyste konto w sześciu z tych spotkań. Barcelona straciła u siebie tylko 1 gola w 9 meczach LaLiga! Natomiast Baskowie to również świetna defensywa, która w ligowych delegacjach straciła 8 goli w 9 potyczkach. W ostatnich 6 z 7 poprzednich starć Sociedad na wszystkich frontach zespół ten zachowywał czyste konto. W 4 z 5 ich poprzednich bezpośrednich konfrontacji na Cam Nou padały maksymalnie trzy bramki. Proponowane typy: poniżej 3,0 goli (kurs 1,55)/ poniżej 2,5 gola (kurs 1,96).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów