Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Benevento – Torino

21.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

NADSZEDŁ TEN DZIEŃ. Już od kilkunastu dni włoskie media informowały, że dni Marco Giampaolo są policzone. Tylko dwie wygrane w osiemnastu meczach i miejsce w strefie spadkowej mówią wszystko. Cierpliwość prezesa Torino, Urbano Cairo była bardzo wielka, ale nawet ona ma swoje granice. Nowym szkoleniowcem zespołu z Turynu został Davide Nicola, który ma za zadanie szybko postawić na nogi Torino.

Benevento – nie mogą dziwić słowa Filippo Inzaghiego po ostatnim przegranym mecz ligowym z Crotone (1:4). Jego podopieczni oddali na bramkę rywala znacznie więcej strzałów, niż rywale: Trudno to komentować mecz, ale kiedy masz 17 strzałów, a rywal trzy i tracisz cztery gole… To nie pierwszy raz, tak jak stało się to już z Sassuolo i Milanem. Musimy sobie uświadomić, że nie możemy dalej tego robić. Marnujemy zbyt wiele okazji i będziemy zmuszeni za to zapłacić w Serie A. Gaetano Letizia, Roberto Insigne oraz Pasquale Schiattarella leczą urazy, a za kartki bedzie pauzował Marco Sau.


Torino – nie może dziwić zwolnienie Marco Giampaolo. Torino pod jego wodzą prezentowało się bardzo mizernie. Davide Nicola na swojej pierwszej konferencji jako pierwszy szkoleniowiec stwierdził: To szczególne wyzwanie, zależy mi na tym, ponieważ historia Torino jest szlachetna i musi być niezmienna. Chcę zacząć od razu, nie tracąc czasu na słowa, ale działać według priorytetów. Musimy zmienić ścieżkę. Mam wielki szacunek dla Giampaolo. Mergim Vojvoda oraz Nicolas Nkoulou są kontuzjowani.


Prognoza: Benevento u siebie wygrało tylko 2 z 9 spotkań strzelając w tych meczach zaledwie 9 goli. Z kolei Torino w delegacjach może się pochwalić identycznym bilansem zwycięstw (2 w 9 potyczkach). Średnia goli, które padają w meczach Benevento to 3,06. Natomiast w potyczkach zespołu z Turynu widzieliśmy średnio 3,39 bramki na mecz. Torino w delegacjach strzelało przynajmniej jednego gola w 78% spotkań. Natomiast gospodarze w tym sezonie u siebie w lidze i Coppa Italia trafiali do siatki rywali w 8 z 10 konfrontacji. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,68).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów