Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Betis – Sociedad

17.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

NA RAZIE W CZOŁÓWCE. Po pierwszych pięciu kolejkach zarówno Betis, jak i Sociedad znajdują się w czołowej grupie. Jednak pytanie czy w dalszej części sezonu zespoły te wskoczą do peletonu, w którym znajdować się będzie żółta koszulka lidera wyścigu? W zeszłym sezonie Sociedad długo potrafiło walczyć o czołową czwórkę, ale na drugą część tego ligowego wyścigu wyraźnie zabrakło sił i ostatecznie finiszowali na szóstym miejscu.

Betis – wydaje się, że zatrudnienie doświadczonego Manuela Pellegriniego to dobry ruch działaczy z Sewilli. Betis wygrał 3 z 5 pierwszych spotkań i przede wszystkim w starciu z Realem u siebie (2:3) pokazali dużo dobrej jakościowo piłki, co nieźle wróży na dalszą część sezonu. Szkoleniowiec przed starciem z Baskami stwierdził: Z tego, co widzieliśmy w pięciu rozegranych meczach, wydaje mi się, że Real Sociedad to drużyna, która bardzo dobrze gra w piłkę i ma zawodników z wielką techniczną precyzją, takich jak Merino czy Silva. Wiem, że spotkamy się z bardzo trudnym przeciwnikiem, będziemy musieli być bardzo zaangażowani w odzyskanie piłki, ponieważ tracą ich niewiele, a tym samym próbują naruszyć naszą obronę. Myślę, że to doskonały zespół i jestem pewien, że powtórzy to, co zrobił w zeszłym sezonie. Dani Martin, Víctor Camarasa oraz Francis leczą kontuzje.


Sociedad – dość nieoczekiwanie Baskowie przegrali u siebie z mocno niemrawą Valencią (0:1). Gdyby nie ta wpadka mogli nawet wskoczyć na pozycję lidera. Sociedad w pięciu meczach stracił tylko dwie bramki. Właśnie gra defensywna nie była ich mocną stroną w ostatnim sezonie. Spośród pierwszych ośmiu drużyn tylko Villarreal (49) stracił więcej bramek od Basków (48). Początek sezonu pod tym względem jest dla nich bardzo obiecujący. Asier Illarramendi, Luca Sangalli i Martin Merquelanz leczą urazy.


Prognoza: Betis na własnym stadionie nie potrafił strzelić bramki tylko w 1 z 35 poprzednich spotkań ligowych. Betis pod wodzą Manuela Pellegriniego cały czas próbuje grać do przodu. W zeszłym sezonie w domowych meczach Betisu padało średnio 3,21 bramki na mecz, a Sociedad w delegacjach 2,68. Dodatkowo obie drużyny strzelały bramki w 79% potyczek zespołu z Sewilli u siebie oraz w 63% spotkań Sociedad na wyjazdach. W ostatnich czterech bezpośrednich potyczek tych drużyn we wszystkich rozgrywkach widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,65)/ powyżej 2,5 bramki (kurs 1,9).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów