Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Betis – Villarreal

29.6.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

ŁÓDŹ PŁYNIE. Villarreal nadal świetnie spisuje się po restarcie ligi. Trzynaście punktów zdobytych w pięciu meczach pozwoliło tej drużynie na awans na piąte miejsce ze stratą tylko trzech „oczek” do czwartej Sevilli. Po Barcelonie (72) i Realu (60) są trzecią najbardziej skuteczną drużyną w całej lidze (51). Z kolei Betisowi w tym sezonie nie grozi już ani spadek, ani też gra o europejskie puchary, chociaż przed sezonem zespół ten był wymieniany w gronie kandydatów do walki o czołowe lokaty w lidze.

Betis – po porażce w Bilbao (0:1) władze klubu z Sewilli nie wytrzymały i zwolniły Rubiego. Szkoleniowiec ten potrafił wygrać tylko 1 z 11 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Jego następcą został Alexis Trujillo, czyli były zawodnik tego klubu, który w sezonie 2016/17 także pełnił już rolę tymczasowego trenera. Pod jego wodzą Betis wygrał pierwsze spotkanie z Espanyolem (1:0), jednak w kolejnym poległ z Levante (2:4). Ma on prowadzić Betis do końca obecnych rozgrywek.


Villarreal – aż osiemnaście punktów więcej ma obecnie Villarreal, niż na identycznym etapie poprzednich rozgrywek. To tylko pokazuje jaki skok jakościowy wykonali w tym sezonie. Javier Calleja i jego podopieczni, jeśli tylko utrzymają swoją dyspozycję z ostatnich tygodni spokojnie mogą myśleć o najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie: Jesteśmy zmotywowani, aby wygrywać i zrobimy wszystko, aby być bardzo blisko kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Będziemy walczyć o wszystko w pozostałej części sezonu.


Prognoza: w pięciu poprzednich bezpośrednich konfrontacjach Betisu i Villarrealu obie drużyny strzelały gole i jednocześnie padało powyżej 2,5 bramki. Co więcej w każdym z tych strać lepszy był zespół gospodarzy. W aż 88% spotkań Betisu u siebie oba zespoły trafiały do siatki. W meczach wyjazdowych Villarrealu statystyka ta wynosi 69%. Betis u siebie strzelał przynajmniej jednego gola w każdym spotkaniu ligowym w tym sezonie! Natomiast „Żółta Łódź Podwodna” zdobywała gola w aż 94% swoich potyczek wyjazdowych. Spodziewam się, że i tym razem bramek w rywalizacji tych zespołów nie zabraknie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 1,81)/ obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - TAK (kurs 1,98).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów