Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Betis – Sociedad

25.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

SZYBKI REWANŻ. W sobotę zespoły te mierzyły się ze sobą w ramach rozgrywek LaLiga. Baskowie mimo prowadzenia 2:0 do 85. minuty nie potrafili zgarnąć kompletu punktów. Betis przysłowiowym rzutem na taśmę potrafił zdobyć jeden punkt (2:2). W piętnastu poprzednich meczach Sociedad we wszystkich rozgrywkach potrafił odnieść tylko dwa zwycięstwa! Która z tych drużyn zamelduje się w ćwierćfinale?

Betis – ostatnie tygodnie są bardzo udane dla zespołu z Sewilli. Betis wygrał cztery z sześciu ostatnich starć we wszystkich rozgrywkach. Ogólnie w dwunastu poprzednich potyczkach w lidze czy też krajowym pucharze podopieczni Manuela Pellegriniego wygrali siedem razy. Po ostatnim meczu z Sociedad szkoleniowiec Betisu dodał: To był wielki powrót, nie poddaliśmy się pomimo 20 fatalnych minut, które mieliśmy, nie rozumiem tej słabości. Byliśmy blisko otwarcia meczu, ale dopiero w ciągu ostatnich kilku minut odzyskaliśmy przekonanie, byliśmy w stanie wyrównać i gdyby zostało więcej czasu, moglibyśmy wygrać.


Sociedad – nadal Imanol Alguacil i jego podopieczni nie potrafią odnaleźć swojej dyspozycji z początku sezonu. Baskowie grali dobrze i regularnie punktowali do końca listopada ubiegłego roku. Od wygranego spotkania z Kadyksem w lidze (22 listopad) rozegrali piętnaście spotkań na wszystkich frontach i w tym czasie potrafili wygrać tylko dwa razy, więc nie może dziwić ich spadek w ligowej tabeli na szóste miejsce.


Prognoza: w sześciu poprzednich bezpośrednich meczach pomiędzy Sociedad i Betisem widzieliśmy powyżej 2,5 gola. W siedmiu ostatnich spotkaniach we wszystkich rozgrywkach Betis potrafił zdobyć szesnaście goli. Betis strzelał dwa i więcej bramek w 5 z 6 poprzednich potyczek w rozgrywkach krajowego pucharu. Baskowie strzelili co najmniej dwie bramki w 8 z 9 poprzednich spotkań Copa del Rey. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,86).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów