Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Bournemouth-Newcastle U.

30.6.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SROKI PEWNE SIEBIE NA VITALITY STADIUM. Newcastle trzy razy gościł na stadionie Bournemouth w meczach Premier League i nigdy tam nie przegrał. W roku 2015 wygrał na Vitality Stadium 1:0, a w dwóch ostatnich meczach padły tam wyniki 2:2. Sroki wygrały też dwa ostatnie mecze domowe z Wisienkami, w obu przypadkach po 2:1. Podopieczni Eddiego Howe’a rozpaczliwie poszukują punktów, aby wydostać się ze strefy spadkowej. Czy znajdą jest w starciu z Newcastle?

Bournemouth – dwa mecze po wznowieniu rozgrywek i dwie porażki z Crystal Palace w domu i Wolverhampton na wyjeździe, w obu przypadkach bez zdobytego gola. Gra podopiecznych Eddiego Howe’a w obu tych spotkaniach wyglądała koszmarnie, oddali tylko 1 strzał w dwóch meczach! Wisienki już wylądowały w strefie spadkowej, na szczęście inni rywale w walce o utrzymanie też nie wygrywają, dzięki czemu, sprawa pozostania w Premier League jest wciąż otwarta. Oto, co powiedział Eddie Howe: „Sytuacja w dolnej części tabeli jest napięta i wszystko może się rozstrzygnąć w ostatniej kolejce. Pomimo słabszych wyników, nic nie jest jeszcze przesądzone. Wciąż mamy, o co walczyć. Musimy być nastawieni pozytywnie.” To będzie pierwsze w historii Bournemouth spotkanie o stawkę w lipcu.

Newcastle – 4 punkty w dwóch meczach, praktycznie zapewniły już Srokom pozostanie w Premier League. Sroki to bardzo wszechstronny zespół, aż 15 piłkarzy Newcastle wpisywało się w tym sezonie na listę strzelców, lepszy w tym względzie jest tylko Liverpool (16). Tylko w dwóch sezonach Sroki miały wśród strzelców 16 piłkarzy ( w latach 2004/05, oraz 2014/15). Newcastle ma spore problemy ze strzelaniem bramek w meczach wyjazdowych, zdobył ich tylko 13 w 15 takich spotkaniach w tym sezonie.

Prognoza – Bournemouth przegrał 15 z 20 ostatnich spotkań w Premier League i w tabeli za ten okres zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 11 zdobytymi punktami. Wisienki w tym sezonie potrafiły zachować czyste konto tylko 4 razy, zdecydowanie najmniej spośród wszystkich klubów Premier League. Bournemouth wygrał tylko 1 z 12 ostatnich meczów ligowych. Jeżeli Bournemouth marzy o pozostaniu w Premier League, to bezwzględnie musi u siebie pokonać Newcastle. Nie będzie o to łatwo, pamiętajmy, że Newcastle przegrał tylko 1 z 10 ostatnich spotkań ligowych. Sroki zdobywały też regularnie po 2 gole w każdym z czterech ostatnich meczów przeciwko Bournemouth i zawsze w tych spotkaniach zdobywał bramkę już w I połowie. Proponowane typy: Newcastle nie przegra (typ 02) – kurs 1,6/pierwszego gola strzeli Newcastle – kurs 2,31/dokładny wynik 0:1 – kurs 7,2.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.



🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów