Czas
Kursy
1.01
1000

Brazylia – Serbia

24.11.2022 20:00,
Autor zapowiedzi:
pic

ZAKOŃCZYĆ Z PRZYTUPEM. Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Tite już dobrych kilka tygodni temu ogłosił, że poprowadzi kadrę w swoim ostatnim turnieju i po jego zakończeniu odchodzi. Patrząc jednak na wyniki pod jego wodzą to naprawdę ten zespół ma wielkie szanse na powrót na mistrzowski tron, który ostatni raz zdobył 20 lat emu. Tite prowadząc Brazylię wygrał aż 57 z 76 spotkań ponosząc w tym czasie tylko 5 porażek. Brazylia jest jedyną drużyną, która brała udział we wszystkich mistrzostwach świata od ich pierwszej edycji w 1930 roku. Występ w Katarze będzie ich dwudziestym drugim startem!

Brazylia – pięciokrotni mistrzowie świata wygrali 73 mecze mistrzostw świata, więcej niż jakakolwiek inna drużyna. Reprezentacja ta jest niepokonana w ostatnich 15 meczach grupowych na Mundialu, wygrywając 12 z nich (plus 3 remisy). Ostatnia porażka w fazie grupowej miała miejsce w 1998 roku przeciwko Norwegii. W rzeczywistości Brazylia wygrywała swoją grupę w pierwszej rundzie we wszystkich mistrzostwach świata od 1982 roku, a ostatnio nie udało jej się wyjść poza pierwszą rundę w 1966 roku. W kwalifikacjach grali kapitalnie wygrywając 14 z 17 spotkań, tracąc w tym czasie tylko 5 bramek!


Serbia - z zespole Dragana Stojkovicia znajdziemy bardzo wiele ofensywnej jakości. W 8 meczach w walce o Mundial strzelili 18 bramek. Gracze pokroju: Sergeja Milinkovicia-Savicia, Filipa Kosticia, Dusana Tadicia, Aleksandara Mitrovicia czy Dusana Vlahovicia mówią bardzo wiele. To zespół, który ma olbrzymi potencjał, co pokazał w grupie wyprzedzając Portugalię. Jeśli tylko gracze tej reprezentacji będą w stanie zachować spokój szczególnie w defensywie, to mogą na tym turnieju zajść naprawdę daleko.


Prognoza: Serbia strzeliła 18 bramek w zaledwie ośmiu meczach w kwalifikacjach. W siedmiu z tych starć obie drużyny strzelały gole. Serbowie strzelili 13 bramek w ostatnich pięciu meczach Ligi Narodów i zapewnili sobie awans do wyższej ligi. Z kolei Brazylia strzeliła trzy lub więcej goli w sześciu z ostatnich siedmiu meczów, zdobywając w tym czasie 26 bramek. W kwalifikacjach Brazylia strzeliła 40 bramek w 17 spotkaniach! Jedni i drudzy mają wielki potencjał w ofensywie, dlatego też spodziewam się bardzo otwartego starcia, w którym bramek nie zabraknie. Proponowane typy: gol w obu połowach - TAK (kurs 1,65)/ powyżej 2,5 gola (kurs 1,78).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów