Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Burnley - Crystal P.

22.11.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

O PIERWSZE ZWYCIĘSTWO I PIERWSZĄ BRAMKĘ. Burnley nie wygrał żadnego z siedmiu meczów na starcie rozgrywek, co jest najgorszą tego typu serią od roku 2014. Jeszcze gorzej wyglądają statystyki The Clarets na Turf Moor, tutaj zagrali trzy mecze, wszystkie przegrali i nie zdobyli jeszcze bramki. W swojej historii Burnley nigdy nie miał serii czterech porażek z rzędu od startu rozgrywek na swoim boisku. Czy ta fatalna seria znajdzie kres przy okazji wizyty Orłów? Nie będzie o to łatwo, wszak Crystal Palace dwa razy z rzędu skutecznie podbił stadion Turf Moor, a w poniedziałek Orły przyjadą na ten obiekt podbudowani okazałym zwycięstwem nad Leeds (4:1).

Burnley – do gry powinni być gotowi Phil Bardsley, Erik Pieters, oraz kapitan Ben Mee. Fatalna postawa The Clarets, to tego pogłoski o odejściu Seana Dyche'a, to wszystko sprawia, że atmosfera w obozie Bordowych jest daleka od ideału. 2 punkty w siedmiu meczach i wszystkie przegrane mecze na Turf Moor, to jedyna ekipa w Premier League, która jeszcze nie zaliczyła trafienia na własnym boisku. The Clarets to także zespół, który zdobył najmniej spośród wszystkich klubów Premier League, zaledwie 3 w siedmiu meczach. Czy przyjazd Orłów z Londynu, będzie okazją, aby odbić się od dna? Po spotkaniu z Crystal Palace, Burnley czekają mecze z Manchester City, Evertonem i Arsenalem, a w nich o punkty będzie niezwykle trudno.

Crystal Palace – kontuzjowani są Connor Wickham, Wayne Hennessey i Joel Ward. Do gry powinien być gotowy Eberechi Eze. Przed przerwą na mecze reprezentacji Orły wysoko pokonały Leeds – 4:1 i choć rozmiary zwycięstwa nie oddają przebiegu tamtego spotkania (The Whites byli co najmniej równorzędnym rywalem), to liczą się zainkasowane punkty, a te wywindowały podopiecznych Roya Hodgsona na ósme miejsce w tabeli. Co warto podkreślić, Orły ma już na koncie 12 bramek, dwa razy tyle, ile na tym etapie rozgrywek przed rokiem.

Prognoza – Burnley katastrofalnie spisuje się na swoim Turf Moor, przegrał tu wszystkie mecze, a co więcej, w żadnym z nich jeszcze nie zdobył gola. Generalnie podopieczni Seana Dyche'a nie zdobyli bramki w pięciu z sześciu ostatnich spotkań. Crystal Palace tymczasem wygrał już 2 razy w delegacjach i zdobył w tych meczach 5 goli. Orły wygrały też dwa razy z rzędu na Turf Moor. Patrząc na formę, jaką prezentują obie ekipy na początku tego sezonu, stawiam, że Crystal Palace po raz trzeci z rzędu wróci z Burnley z kompletem punktów. Proponowane typy: Crystal Palace, spotkanie bez remisu – kurs 1,89/poniżej 2,5 gola – kurs 1.58.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów