Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Cardiff-Charlton Ath.

29.6.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

NA FALI. Zarówno Cardiff, jak i Charlton znakomicie się prezentują po restarcie rozgrywek, obie ekipy wygrały po dwa mecze i przynosi to wymierne korzyści w ich sytuacji w tabeli. Seria zwycięstw pozwoliła Walijczykom wskoczyć do strefy barażowej, The Addicks z kolei wydostali się ze strefy spadkowej i mają 3 punkty przewagi nad kreską. Jak w tego wynika, obie drużyny mają o co walczyć i każdy zdobyty punkt ma dla nich wielkie znaczenie.

Cardiff – zawieszony jest Isaac Vassell. Niepewny jest udział w tym meczu Matthew Connolly’ego. Znakomita dyspozycja The Bluebirds, trzy wygrane z rzędu meczu i w efekcie miejsce w strefie barażowej. W sobotę Cardiff wygrał niezwykle ważne spotkanie z bezpośrednim rywalem w walce o baraże, Preston 3:1, grając na stadionie rywala, wcześniej pokonali lidera tabeli – Leeds. Podopieczni Neila Harrisa przegrali tylko 2 z 13 ostatnich meczów ligowych.  6 z 7 ostatnich bramek zdobywanych przez Cardiff padło po 60 minucie meczów.

Charlton – kontuzjowany jest wypożyczony z West Bromwich Jonathan Leko. Podobnie jak i wtorkowy rywal z Cardiff, zespół prowadzony przez Lee Bowyera, prezentuje się bardzo dobrze po wznowieniu rozgrywek, wygrał dwa kolejne mecze z Hull i Q.P.R., dzięki czemu odskoczył na 3 punkty od strefy spadkowej. Charlton powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu, a takiej serii nie miał w Championship od marca 2015 roku. Warto zwrócić uwagę że tylko w 1 z 8 ostatnich spotkań z udziałem The Addicka obie drużyny strzelały gola.

Prognoza – świetna seria zwycięstw wywindowała Cardiff do strefy barażowej i możemy zakładać, że przyjazd Charlton to dobra okazja, aby tę dobrą passę podtrzymać i tym samym wzmocnić swoją pozycję w TOP6. Na swoim Cardiff City Stadium gospodarze przegrali tylko 1 z 11 ostatnich meczów. Charlton też świetnie wszedł w rytm po wznowieniu rozgrywek, wygrywając oba mecze po restarcie. The Addicks w tym sezonie nie miały jeszcze serii trzech zwycięstw z rzędu i wątpliwe, aby takie osiągnięcie zaliczyli w Walii. Podopieczni Harrisa wygrali tylko 2 z 16 ostatnich meczów na wyjeździe. Cardiff w ostatnich dwóch meczach pokonał czołowe drużyny Championship, Leeds i Preston, moim zdaniem zdoła też pokonać walczący o utrzymanie Chartlon. Mój typ: zwycięstwo Cardiff – kurs 1,82

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów