Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Celtic-Hamilton

1.8.2020
pic

PO DZIESIĄTY TYTUŁ Z RZĘDU. Dla Celtic rozpoczyna się bardzo ważny sezon, nadarza się wyjątkowa okazja, aby po raz 10-ty z rzędu sięgnąć po mistrzostwo Szkocji! Możemy spodziewać się ostrego wejścia w rozgrywki i odprawienia gości z Hamilton, ze sporym bagażem straconych goli. W sobotnich meczach Premiership trzykrotnie wygrywano różnicą jednego gola (m.in. Rangers), a raz padł remis. Wiele wskazuje, że Celtowie od pierwszej kolejki wskoczą na pozycję lidera.

Celtic- tuż przed rozpoczęciem sezonu udało się pozyskać bramkarza Vasilisa Barkasa z AEK Ateny. Ze Southampton zakupiono Mohameda Elyuounoussi. W ostatnim meczu towarzyskim, przeciwko Hibernian (3:1), z bardzo dobrej strony pokazał się Patryk Klimala, który strzelił dwa gole. Nasz napastnik przyszedł do Celtiku w styczniu z Jagiellonii Białystok. Poza spotkaniami z Rangers i Aberdeen, Celtowie potrafili wygrać 8 meczów z rzędu u siebie, prowadząc już do przerwy.

Hamilton – kontuzjowani są David Templeton i Will Collar. Szansę debiutu mogą dostać pozyskani tego lata Charlie Trafford I Ross Callachan. The Accies grają non-stop w najwyższej klasie rozgrywek od roku 2014 i celem ekipy prowadzonej przez Briana Rice’a jest utrzymanie klubu w Premiership. W pięciu ostatnich sezonach zespół ten regularnie kończył sezon na miejscu 10 lub 11. Hamilton kiepsko sobie radzi grając przeciwko klubom z TOP4 ligowej tabeli. Z ostatnich dwóch sezonów ma w takich meczach bilans 3W 3R 18P, ale w ubiegłym sezonie potrafił sensacyjnie pokonać Rangers 1:0.

Prognoza – wydaje się, że w tym meczu zagadką są tylko rozmiary zwycięstwa Celtów. The Bhoys wygrali 20 z 22 ostatnich meczów Premiership, pokonali też 12 razy z rzędu Hamilton. Zakładamy, że Celtic ostro rozpocznie rozgrywki, w 8 z 10 ostatnich meczów ładował ligowym rywalom minimum 3 bramki. W 8 z 10 ostatnich meczów domowych obejmował prowadzenie już do przerwy, tak było również w 6 z 7 ostatnich meczów na Celtic Park przeciwko Hamilton. Proponowane typy: Celtic z handicapem 0:2 – kurs 1,9/Celtic wygra obie połowy (1/1) – kurs 1,86.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów