Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Chile – Boliwia

18.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

SZYBKI REWANŻ. Dziewiątego czerwca zespoły te zmierzyły się w ramach kwalifikacji do Mundialu. W Santiago de Chile doszło do dużej niespodzianki, gdyż mocno faworyzowani gospodarze tylko zremisowali 1:1. Goście w tym wspomnianym spotkaniu oddali tylko jeden celny strzał z rzutu karnego. W pierwszym spotkaniu na tym turnieju Chile zremisowało z Argentyną (1:1) pokazując, ze ponownie będą się liczyć w walce o medale. Z kolei Boliwia przegrała z Paragwajem (1:3). Czy reprezentacja Chile zrehabilituje się za ostatnią stratę punktów z Boliwią?

Chile – przewaga reprezentacji Chile w rozegranym kilka dni temu spotkaniu z Boliwią była ogromna (77% posiadania piłki, strzały celne 9:1, rzuty rożne 13:0). Jednak mając nawet takie statystyki nie zawsze można wygrać, co pokazali ich rywale. Selekcjoner Chile, Martín Lasarte przed tą zbliżającą się konfrontacją nawiązał jeszcze do ostatniego ich starcia: Boliwia radziła sobie bardzo dobrze w kwalifikacjach w meczu z nami kilkanaście dni temu. Musieliśmy wykorzystać cztery lub pięć sytuacji, które mieliśmy, ale nie udało nam się ich zmaterializować. Boliwia jest bardzo bezpośrednia, dobrze się broni, ma dobrą grę z piłką i widać, że to działa w ich przypadku.


Boliwia – cały czas powtarza się ten sam problem, a mianowicie gra w delegacjach. Ostatni raz kadra Boliwii wygrała spotkanie wyjazdowe w październiku 2018 roku i to z Myanmar (3:0). Z 35 poprzednich starć na obcych stadionach doznali aż 26 porażek, co jest fatalnym bilansem. Obecny selekcjoner Cesar Farias wierzy, że w końcu ta zła passa się odwróci: Z całym szacunkiem, zamierzamy dalej walczyć w meczach, ale nie zapominajmy, ile meczów Boliwia nie wygrała w roli gości. Mamy wiarę w to, że będziemy potrafili to odwrócić w tym turnieju.


Prognoza: przed kilkoma dniami w starciu tych zespołów w walce o punkty (kwalifikacje na Mundial 2022) padł remis 1:1. W 8 z 9 poprzednich spotkań Chile obie drużyny strzelały gole. Z kolei identyczna statystyka miała miejsce w 10 z 11 ostatnich potyczek reprezentacji Boliwii. Dodatkowo zespoły te spotkały się towarzysko w marcu tego roku i ponownie Boliwia potrafiła zdobyć gola (1:2). Liczę, że i tym razem podopieczni Cesara Fariasa będą maksymalnie skuteczni. Proponowane typy na to spotkanie: Boliwia strzeli gola – TAK (kurs 2,12)/ obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 2,25).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów