Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Collins D. - Inglis M.

22.07.2021 18:30,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

TURNIEJOWA JEDYNKA W PALERMO, Danielle Collins rozpoczęła imprezę na Sycylii od pokonania Kathariny Gerlach 7:5,6:3. Przed tygodniem Amerykanka dotarła do półfinału w Budapeszcie, ale w trakcie pojedynku z Kalininą doznała kontuzji ramienia i jej występ w Palermo stanął pod znakiem zapytania. Oto, co powiedziała Collins po meczu z Gerlach: „Miałam dwa dni na odpoczynek, które poświeciłam na zabiegi, aby doprowadzić moje ramię do funkcjonalności. Dziś czułam się dobrze, jestem zadowolona z mojej dyspozycji serwisowej. Mam nadzieję, że nie będę odczuwała już bólu. Zawsze, gdy wychodzę na kort jestem pełna pozytywnej energii i nastawiona na walkę.” Kolejną rywalką Collins będzie Maddison Inglis, która w I rundzie pokonała faworytkę gospodarzy Giulię Gatto-Monticone.

DANIELLE COLLINS

Kraj : USA

Wiek: 27 lat

Ranking WTA/najwyższa pozycja :  44/23 (28.01.2019)

Ilość tytułów/ilość tytułów w roku 2021: 1/0

Najlepszy występ w tym sezonie: półfinały w Phillip Island Trophy (twarda) i Budapeszt (ziemna)

Ilość występów w Palermo - debiutantka

Ostatni mecz:

I runda w Palermo z Gerlach 7:5,6:3. Mecz trwał półtorej godziny. Collins wykorzystała 5 z 10 okazji na przełamanie rywalki, sama przegrała gema przy swoim podaniu dwukrotnie.

 

 

MADDISON INGLIS

Kraj : Australia

Wiek: 23 lata

Ranking WTA/najwyższa pozycja :  142/112 (02.03.2020)

Ilość tytułów/ilość tytułów w roku 2021: 0/0

Najlepszy występ w tym sezonie: II rundy w Phillip Island Trophy, Adelajdzie i Bastad

Ilość występów w Palermo - debiutantka

Ostatni mecz:

I runda w Palermo z Gatto-Monticone 6:2,6:3. Mecz trwał godzinę i 44 minuty. Ciekawostką jest, że Maddison była skuteczniejsza po drugim serwisie (65%), aniżeli po pierwszym (52%). W meczu tym serwis nie był atutem, zanotowano aż 27 okazji na przełamanie podania. Inglis wykorzystała 6 z 13 braeków, sama dała się przełamać trzykrotnie.

 

Prognoza: to będzie drugie spotkanie obu pań na korcie. Przed dwoma laty zmierzyły się w kwalifikacjach do turnieju w Sydney, Collins wygrała wówczas 7:6,6:4. Faworyzowana Amerykanka miała ostatnio problemy z ramieniem, ale jak twierdzi, w meczu I rundy czuła się bardzo dobrze. Obie panie opierają swój tenis na mocnych uderzeniach z końcowej linii, choć naturalnie to Collins ma więcej mocy i dokładności. Serwis też zdecydowanie będzie po stronie Danielle, przypomnijmy że Maddison w meczu pierwszej rundy aż 14 razy musiała bronić breaka.  Australijka będzie próbowała wybijać Collins z rytmu, stosując slajsy, będzie też próbować akcji przy siatce. Stawiam na Collins, ale Inglis stać tutaj na ugranie minimum 6 gemów. Mój typ: powyżej 17,5 gemów – kurs 1,75.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów