Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
prematch.webmessage.close
Szanowni Klienci, ze względu na planowaną przerwę techniczną nasza strona internetowa oraz aplikacja mobilna nie będą dostępne w dniu 03.12.2020, w godzinach 5:00 - 7:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Cracovia – Legia

21.11.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

ZESPOŁY W FORMIE. Zarówno Cracovia, jak i Legia w ostatnich tygodniach prezentują się bardzo solidnie. „Pasy” sięgnęły po dziesięć punktów w czterech poprzednich meczach, a Legia pod wodzą Czesława Michniewicza zaksięgowała na swoim koncie trzynaście „oczek” w pięciu meczach. Drużyny te zmierzyły się ze sobą na początku października w ramach Superpucharu Polski i lepsza okazała się Cracovia wygrywając po rzutach karnych.

Cracovia - Michał Probierz sprawił, że praktycznie każdy rywal obawia się rywalizacji z jego zespołem. Nie może to dziwić, bo „Pasy” potrafią wytrącić atuty rywali i sami wykorzystać nawet niewiele stworzonych okazji. Szkoleniowiec zespołu z Krakowa opisał, co zmienił nowy trener Legii: Na pewno zdecydowanie poprawiła się gra defensywna. Akcenty są dużo bardziej zrównoważone, to jest zupełnie inny zespół. Czeka nas bardzo trudny mecz. Znam Czesława Michniewicza bardzo dobrze i wiem, że spróbuje nas zaskoczyć. Ale największym zaskoczeniem dla trenerów w obecnych okresach przedmeczowych jest to, czy jak obudzimy się rano, to będziemy mieli do dyspozycji wszystkich zawodników.


Legia – jak na razie Legia pod wodzą Czesława Michniewicza w Ekstraklasie punktuje aż miło. Te dobre wyniki sprawiły, że mistrzowie Polski bardzo szybko doszlusowali do czołówki ligi, tracąc tylko punkt do liderującego Rakowa. Nowy szkoleniowiec Legii przed starciem w Krakowie powiedział: Na pewno czeka nas bardzo trudny mecz. Legia grała dużo razy przeciwko Cracovii, ja też grałem wiele spotkań, przeciwko Michałowi Probierzowi i wiemy jak te spotkania wyglądają - wynik nie jest pewny do ostatnich minut. Dyspozycja dnia poparta ciężką pracą i odrobiną szczęścia mogą zdecydować. Każdy zespół może wygrać. W Krakowie nie zagrają Vesovic, Kante, Remy, Antolic, Slisz oraz Valencia.


Prognoza: Cracovia jeszcze w tym sezonie nie doznała porażki na własnym stadionie w meczu ligowym odnosząc trzy zwycięstwa i dwa remisy. Z drugiej strony Legia w delegacjach również jest niepokonana, wygrywając 3 z 4 spotkań. Legia w trzech ostatnich spotkaniach ligowych na wyjazdach nie straciła bramki. Jak wspomniałem na wstępie obie drużyny są w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Spodziewam się bardzo wyrównanej rywalizacji, w której nie wykluczam podziału punktów. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 0-0 (kurs 1,69)/ remis (kurs 3,55).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów