Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Darmstadt – St. Pauli

22.5.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

SĄSIEDZI. Darmstadt zajmuje siódmą lokatę z 36 punktami na koncie, a ich rywale z Hamburga są dwie pozycje niżej ze stratą trzech punktów. Jednak nadal muszą jedni, jak i drudzy patrzeć za siebie. St. Pauli ma pięć punktów przewagi nad strefą barażowo-spadkową, więc z pewnością nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek przestoje w zdobywaniu punktów. Darmstadt wygrało 7 z 8 poprzednich bezpośrednich starć z St. Pauli. Czy podobnie będzie również w sobotnie popołudnie?

Darmstadt – to w tym sezonie jest to drużyna, która najczęściej dzieli się z rywalami punktami. W tym sezonie w 26 meczach remis padał 12 razy. Jednak znaczna część tego dorobku przypada na mecze na własnym stadionie (8). Po wznowieniu ligi doznali porażki z Karlsruher (0:2) czym zakończyli swoją świetną passę dziesięciu kolejnych spotkań bez porażki.


St. Pauli – w tym sezonie zespół z Hamburga znacznie lepiej prezentuje się u siebie. Wygrali połowę z czternastu spotkań w lidze na własnym stadionie. Co więcej w tych potyczkach stracili tylko dwanaście bramek. Po wygranej nad Norymbergą (1:0) odskoczyli od strefy spadkowej, ale muszą poprawić grę w delegacjach, gdzie sięgnęli po tylko 8 punktów w 16 meczach.


Prognoza: Darmstadt zremisowało u siebie w lidze aż 8 z 13 spotkań, ale w tym czasie ponieśli tylko jedną porażkę! Ogólnie w tych wspomnianych meczach (8 z 13) padało poniżej 2,5 bramki. Z drugiej strony St. Pauli to typowy zespół własnego boiska, gdzie zdobyli 25 z 33 wszystkich punktów w lidze. W delegacjach wygrali tylko 1 z 12 spotkań strzelając w nich tylko 13 goli. Dodatkowo gospodarze w ostatnich latach jak zresztą wspomniałem na wstępie lubią grać przeciwko St. Pauli (7 wygranych w 8 meczach) i to w nich upatruję faworyta tej rywalizacji. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Darmstadt (kurs 1,71)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 1,94).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów