Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Dynamo Zagrzeb – Villarreal

7.4.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

SENSACJA Z ZAGRZEBIA. Z pewnością mało kto mógł liczyć, że po pierwszym przegranym spotkaniu w Londynie z Tottenhamem (0:2) Dynamo będzie potrafiło odrobić straty. Jednak po wielkim meczu u siebie pokonali ekipę Jose Mourinho (3:0), dzięki czemu sprawili wielką niespodziankę i jednocześnie zameldowali się w najlepszej ósemce rozgrywek Ligi Europy. Z kolei Villarreal idzie przez te rozgrywki jak burza wygrywając 9 z 10 spotkań.

Dynamo Zagrzeb - Damir Krznar i jego podopieczni piszą w obecnej kampanii pucharowej swoją własną historię. Po wyeliminowaniu Tottenhamu czas na kolejnego faworyta. Trener Dynama przed tym spotkaniem stwierdził: Największy komplement dał nam Jose Mourinho, który grał z nami swoją najlepszą drużynę w obu meczach. Więc teraz Unai Emery mówi, że nikt już nie patrzy na nas jak na słabszych i wszyscy biorą nas poważnie. To sprawia, że przygotowania do meczu są dla nas trochę trudne. Villarreal nadal jest faworytem, ale chcemy dokonać kolejnego cudu.


Villarreal – pięć kolejnych wygranych spotkań we wszystkich rozgrywkach pokazuje, że zespół ten jest w bardzo dobrej formie. Pewnie ograli w poprzedniej rundzie Dynamo Kijów wygrywając oba spotkania w identycznych rozmiarach (2:0). Unai Emery, szkoleniowiec Villarreal powiedział: Jesteśmy naprawdę gotowi do walki, ale myślimy tylko o tych ćwierćfinałach. Drużyna dobrze reaguje na wszystko, ale każdy mecz wiąże się z własnymi wyzwaniami, aby zobaczyć, jacy jesteśmy, gdy zbliżamy się do końca sezonu. Z każdą rundą jest coraz trudniej, a my walczymy z drużyną, która ma bardzo dobrych piłkarzy, którzy są przyzwyczajeni do wygrywania meczów i grania w Europie, ale to właśnie nam się podoba, dzięki temu czujemy, że żyjemy, to będzie świetny mecz.


Prognoza: „Żółta Łódź Podwodna” wygrała w tej edycji Ligi Europy 9 z 10 spotkań. W każdym rozegranym meczu potrafili strzelić przynajmniej jednego gola. Z kolei Dynamo nie przegrało meczu u siebie w tych rozgrywkach od 2014 roku. Na tą serię składa się już czternaście spotkań, z których wygrali jedenaście. Co ciekawe Dynamo grało dziesięć spotkań w europejskich pucharach z hiszpańskimi drużynami i potrafiło odnieść tylko jedno zwycięstwo z...Villarrealem w 2010 roku (2:0). Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis - Dynamo Zagrzeb (kurs 1,81)/ obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,94).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów