Czas
Kursy
1.01
1000

Eintracht – Bielefeld

21.01.2022 20:30,
Autor zapowiedzi:
pic

O POWRÓT DO GRY o europejskie puchary, a nawet Ligę Mistrzów walczy zespół Eintrachtu. Po tylko zdobytym jednym punkcie w dwóch pierwszych meczach nowego roku spadli na ósme miejsce, ale nawet mimo tego tracą tylko trzy punkty do czwartego Hoffenheim. Z kolei ich najbliżsi rywale mają odmienne problemy, gdyż jak na razie zakotwiczyli w dolnych rejonach tabeli (obecnie są na 16. miejscu dającym baraż). Arminia nie przegrał ostatnich czterech spotkań i coraz odważnie próbuje spoglądać w górę ligowej tabeli. Eintracht nie przegrał poprzednich dziewięciu spotkań na wszystkich frontach z najbliższym rywalem. Czy gospodarze podtrzymają tą serię?

Eintracht – z pewnością do dziś dnia Oliver Glasner i jego gracze żałują kompletu punktów straconego w meczu z Borussia Dortmund, mimo prowadzenia 2:0 do 71. minuty! Jednak szkoleniowiec ten pokazuje, że dobra praca wykonana w poprzednim sezonie w Wolfsburgu (4. miejsce) nie była przypadkowa. Przed tym piątkowym meczem trener Eintrachtu dodał: Bielefeld bardzo ciężko pracuje i ma solidnych ofensywnych graczy. Mają jasną strukturę i oczekujemy, że zagrają w taktyce 4-4-2 lub przynajmniej z dwoma napastnikami. To całkiem jasne, że chcemy wygrać. Christopher Lenz i Jens Petter Hauge leczą urazy, a pod znakiem zapytania stoi występ Martina Hintereggera. Natomiast Aymen Barkok jest na Pucharze Narodów Afryki.


Bielefeld – mocno eksplodowała w ostatnich tygodniach forma Japończyka, Masaya Okugawy. Gracz ten w tym sezonie zdobył już siedem bramek, przy czym po raz pierwszy w karierze strzelił przynajmniej jednego gola w kolejnych czterech meczach ligowych. Dodatkowo mało prawdopodobne jest, że nie pobije swojego rekordu bramkowego w jednym sezonie ligowym, który obecnie wynosi – 9 z kampanii 2019/20 z Salzburga. Gdyby nie gole i asysta Japończyka Arminia miałaby aż osiem punktów mniej na swoim koncie. Szkoleniowiec Arminii Frank Kramer w następujący sposób wypowiedział się o tym zawodniku: On zawsze jest dobry w strzelaniu bramek. Zawsze ma sprytne sposoby na dotarcie do celu.


Prognoza: Eintracht zachował tylko dwa czyste konta w dziewięciu meczach u siebie w tym sezonie Bundesligi. Z kolei Arminia nie wygrała w ostatnich ośmiu spotkaniach Bundesligi z Eintrachtem oraz nie poznała smaku triumfu we Frankfurcie od 11 listopada 2006 roku. W 7 z 9 poprzednich starć ligowych Eintracht zdobywał przynajmniej dwa gole. Poprzednie 15 ligowych bezpośrednich starć pomiędzy tymi zespołami przyniosło średnio 2,93 gola na mecz. Eintracht przegrał u siebie tylko 2 z poprzednich 28 spotkań ligowych. Proponowane typy na to spotkanie: Eintracht strzeli powyżej 1,5 gola (kurs 1,78).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów