Czas
Kursy
1.01
1000

Espanyol – Betis

21.01.2022 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

WALKA O MARZENIA. Żeby sprawdzić kiedy Betis zajmował ostatni raz trzecie miejsce po dwudziestu jeden seriach spotkań trzeba cofnąć się aż do sezonu ligowego 1996/97! Betis w ostatnich latach miewał przebłyski dobrej formy i wyników, ale szybko zostały one zamazywane serię słabszych rezultatów. Wyniki z obecnego sezonu sprawiają, ze kibice tego zespołu zaczynają marzyć o grze w Lidze Mistrzów, której ostatni raz ich ulubieńcy doświadczyli w kampanii 2005/06. Betis nie przegrał poprzednich ośmiu spotkań z Espanyolem na wszystkich frontach. Czy podopieczni Manuel Pellegriniego zachowają status niepokonanej w starciu z zespołem z Barcelony?

Espanyol – po ostatnim spotykaniu ligowym z Kadyksem (2:2) szkoleniowiec Espanyolu Vicente Moreno miał różne odczucia: Mogę albo pomyśleć, że uciekły nam dwa punkty, albo że uratowaliśmy jeden w ostatniej akcji. To, co zamierzam odebrać, to gorzkie uczucie, że zespół zrobił wiele rzeczy dobrze. Musimy wyciągnąć więcej ze wszystkiego, co robimy. 27 punktów na tym etapie sezonu to bardzo solidny wynik i tak naprawdę mogą patrzeć przed siebie w tabeli, gdyż do szóstej Barcelony tracą tylko pięć punktów. Yangel Herrera jest kontuzjowany, a za kartki będzie pauzował Leandro Cabrera.


Betis – w tej chwili raczej misja walki o pierwsze dwa miejsca raczej nie wchodzi w grę w przypadku Betisu (tracą 8 punktów do drugiej Sevilli), ale trzecia pozycja to i tak byłby kapitalny wynik na zakończenie sezonu. Manuel Pellegrini stwierdził przed tym piątkowym meczem: Nie przepowiadam przyszłości, musimy być świadomi, że pozostało siedemnaście meczów, pięćdziesiąt jeden punktów do zdobycia. Musimy spróbować wygrać następny mecz, pozostać w pozostałych dwóch rozgrywkach, aby być jak najwyżej. Naszym celem jest skoncentrowanie się na Espanyolu i zobaczymy, nie mam możliwości zgadywania. Martín Montoya oraz Paul Akouokou są kontuzjowani.


Prognoza: w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych Betisu we wszystkich rozgrywkach padało powyżej 2,5 gola. Natomiast w 7 z 9 poprzednich spotkań Espanyolu zanotowano przynajmniej trzy gole. Obie drużyny strzelały gole w ostatnich ośmiu meczach Espanyolu we wszystkich rozgrywkach. Dodatkowo w 4 z 5 wcześniejszych potyczek Betisu w delegacjach padały bramki obu zespołów. Również w 6 z 7 poprzednich bezpośrednich starć pomiędzy Espanyolem i Betisem na wszystkich frontach strzelały bramki obie drużyny. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,66).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów