Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

FK Słuck-Ruch Brześć

23.5.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SŁUCK W ODWROCIE. Jeszcze 3 tygodnie temu Słuck znajdował się na szczycie tabeli, ale po dwóch porażkach z rzędu, obsunął się na piąte miejsce w tabeli. W sobotę nie będzie łatwo powrócić na ścieżkę zwycięstw, na Stadion Miejski, przyjeżdża Ruch z Brześcia, który pnie się w górę i nie przegrał żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Goście są defensywnie nastawionym zespołem i pięciokrotnie w tym sezonie potrafili zachować czyste konto. Podopieczni Aleksandra Sedniowa już trzykrotnie notowali w tym sezonie rezultat 0:0. Podział punktów nikogo tutaj nie zdziwi. Nie spodziewam się też festiwalu bramek.

FK Słuck – niepewny jest udział w tym meczu skrzydłowego Jewgienija Wielijko, oraz pomocnika Marata Burajewa. Po serii świetnych występów i czterech zwycięstw w pięciu meczach, zespół ze Słucka złapał zadyszkę i przegrał 2 ostatnie mecze, inna sprawa, że grał przeciwko czołowym klubom Białorusi, najpierw uległ u siebie Energrtykowi 1:2, a przed tygodniem niewiele miał do powiedzenia w starciu z BATE, przegrywając w Borysowie 0:3.

Ruch Brześć – zawieszony jest obrońca Siergiej Tichonowski. Niepewny jest udział w tym meczu Oleksieja Kowtuna, Artema Petrenko, Chidi Osuczukwu, oraz Williama. Ruch złapał ostatnio wiatr w żagle, ustabilizował formę, jest niepokonany od sześciu spotkań i zajmuje siódme miejsce w tabeli, tuż nad lokalnym rywalem, mistrzem kraju – Dynamem. W 8 z 9 meczach ligowych z udziałem tej drużyny padały wyniki poniżej 2,5 gola

Prognoza – jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanym faworytem tego spotkania byłby Słuck, jednak teraz gospodarze są w lekkim dołku, przegrali 2 mecze z rzędu, z kolei Ruch Brześć nie przegrał żadnego z sześciu ostatnich meczów i w tej sytuacji, trudno stawiać na zwycięstwo miejscowych. Bardzo prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest tutaj podział punktów. Ruch to specjalista od remisów, taki rezultat padał w czterech z sześciu ostatnich meczów z udziałem tej drużyny. Mój typ – remis, kurs 3,2.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów