Czas
Kursy
1.01
1000

Freiburg – Eintracht

25.01.2023 20:30,
Autor zapowiedzi:
pic

WAŻNA KONFRONTACJA. Zarówno Freiburg i Eintracht po szesnastu seriach spotkań mają na swoim koncie po 30 punktów, a to sprawia, że mocno liczą się w walce o miejsce w Lidze Mistrzów. Eintracht Frankfurt zajmuje przed tą seria spotkań drugie miejsce i ten klub na tej pozycji jest po raz pierwszy od 8. kolejki sezonu 2012/13! Z kolei Freibrug w tym sezonie mocno zależny jest od Vincenzo Grifo. Jak dotąd ekipa Christiana Streicha wygrała wszystkie siedem meczów w Bundeslidze w tym sezonie, jeśli Grifo zdobywał bramkę lub zaliczał asystę. Jednak jego występ w tym starciu jest pod znakiem zapytania: Do tej pory było w porządku. Jeśli wszystko będzie dobrze to będzie w składzie – dodał szkoleniowiec gospodarzy.

Freiburg - porażka 0:6 z Wolfsburgiem w ostatniej kolejce była ich największą porażką w lidze od czasu rozbicia przez Bayern 0:7 we wrześniu 2011 roku, co było ich największą porażką w najwyższej klasie rozgrywkowej w historii klubu. Wspomniana porażka z Wolfsburgiem jest ich najcięższą porażką pod wodzą Christiana Streicha. Szkoleniowiec ten po tym ostatnim spotkaniu powiedział: Zawsze byliśmy trochę za wolni. Nie powinno być tak, że dajemy tyle miejsca i zawsze atakujemy rywala trochę za późno. Przeciwnik wykonał znakomitą robotę, a my nie mieliśmy idealnej konsekwencji. Może to było dobre dla nas wszystkich.


Eintracht - od pierwszego awansu Freiburga do Bundesligi w 1993 roku, Eintracht Frankfurt zanotował więcej zwycięstw w najwyższej klasie rozgrywkowej tylko przeciwko Leverkusen (16) niż Freiburgowi (15 z 36 meczów, 7 remisów i 14 porażek). W tym czasie gracze z Frankfurtu zdobyli więcej punktów tylko przeciwko Werderowi Brema (57) i Leverkusen (53), niż przeciwko Freiburgowi (52). Oliver Glasner przed tą rywalizacją stwierdził: Na naszej drodze pojawi się bardzo dobry zespół. Nie zakładam, że Freiburg będzie zaniepokojony wynikiem 0:6 z Wolfsburgiem. W związku z tym nie tylko oglądaliśmy to, ale także niektóre ich mecze przed przerwą zimową. Są bardzo solidni, mają dużo jakości w swoich szeregach, a Christian Streich jest bardzo doświadczonym trenerem, który będzie kontynuował swoją drogę.


Prognoza: w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów Eintrachtu w lidze padało powyżej 2,5 gola. Dodatkowo w 10 z 12 wcześniejszych ich starć we wszystkich rozgrywkach również strzelano przynajmniej trzy gole. Zespół z Frankfurtu zdobył co najmniej dwa gole w czterech z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań z Freiburgiem w Bundeslidze i w każdym z tych starć zanotowano trzy i więcej bramek. Zespół trenera Glasnera to druga najlepsza drużyna wyjazdowa w tym sezonie (za Bayernem) z 14 punktami na 21 możliwych. Z kolei Freiburg świetnie gra u siebie, gdzie wygrali 5 z 7 potyczek ligowych. Gospodarze z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za wpadkę z poprzedniej kolejki z Wolfsburgiem (0:6). Proponowane typy: powyżej 2,5 gola (kurs 1,71).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów