Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Freiburg – Werder

22.5.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

NIEWIELKA NADZIEJA. Zespół z Bremy z coraz większym „zapałem” zmierza do 2. Bundesligi. Werder przegrał w ostatnich 15 meczach aż 12 razy, więc ich miejsce w strefie spadkowej nie może dziwić i coraz bardziej realna staje się wizja opuszczenia szeregów Bundesligi po raz pierwszy od sezonu 1980/81! Natomiast ich rywale grają bardzo efektywnie i tracą tylko dwa punkty do szóstego Wolfsburga, czyli miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach.

Freiburg – jak dobry jest to do tej pory sezon w wykonaniu Freiburga niech tylko świadczy jeden fakt. W dwóch poprzednich sezonach w Bundeslidze drużyna ta zdobywała na zakończenie rozgrywek dokładnie 36 punktów. Natomiast w obecnej kampanii ligowej po 26 seriach spotkań mają na swoim koncie już 37 „oczek”. Na inaugurację po wznowieniu ligi w Lipsku osiągnęli bardzo dobry wynik remisując 1:1. Lukas Kubler i Mark Flekken leczą urazy.


Werder – nie może dziwić ich fatalna pozycja (17. miejsce) i aż dziewięć punktów straty do bezpiecznej pozycji, kiedy to wygrywa się tylko 4 z 25 spotkań w lidze. Werder tak mocno zasłużony klub mimo tego, że ma jedno spotkanie rozegrane mniej, niż bezpośredni rywale w walce o utrzymanie będzie do ostatnich spotkań walczył o uniknięcie spadku. Werder to także najsłabsza defensywa w całej lidze tracąc 59 bramek. Claudio Pizarro, Niclas Fullkrug, Kevin Mohwald oraz Ludwig Augustinsson leczą kontuzje, a występ Omera Topraka stoi pod znakiem zapytania.


Prognoza: wielkim problemem w tym meczu dla ekipy z Bremy mogą być stałe fragmenty gry. Werder stracił w ten sposób już w obecnych rozgrywkach aż 18 bramek (najwięcej w całej lidze). Z kolei Freiburg zdobył po stałych fragmentach gry 11 z 15 ostatnio strzelonych bramek. W 10 z 13 starć Werderu na wyjeździe obie drużyny trafiały do siatki, a w 11 z tych spotkań widzieliśmy trzy i więcej bramek. Także w trzech poprzednich bezpośrednich konfrontacjach pomiędzy Freiburgiem i Werderem oba zespoły strzelały gole. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,57)/ powyżej 2,5 bramki (kurs 1,75).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów