Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Genua – Verona

1.8.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

KLUCZOWY MOMENT sezonu to dla Genui właśnie niedzielne spotkanie z Veroną. Genua ma tylko jeden punkt przewagi na będącym w strefie spadkowej Lecce i jeśli nie chce się oglądać na tego rywala musi wygrać to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Wielkim pocieszeniem dla fanów Genui jest fakt, że Verona po raz ostatni wygrała w lidze spotkanie w Genui w 1989 roku!

Genua – przed tą ostatnią kolejką w tych rozgrywkach ekipa Genui już ustanowiła nowy klubowy rekord, tracąc aż 73 gole w Serie A, co jest gorsze od wcześniejszego wyniku 72 straconych bramek w kampanii ligowej 1950/51. Davide Nicola i jego gracze jednak nadal mają wszystko w swoich rękach: Chodzi nie tylko o nas, ale także o wszystkich naszych kibiców, a także osoby, które pracują dla Genoi i historii tego klubu. Zasługujemy na to, ponieważ od siedmiu miesięcy nie skupiamy się na niczym innym i poświęcamy każdą kroplę potu na osiągnięcie tego celu. Ivan Radovanovic, Antonio Sanabria, Stefano Sturaro oraz Francesco Cassata leczą urazy.


Verona – media we Włoszech bardziej skupiają się przed tą rywalizacją na osobie Ivana Jurica, czyli byłego zawodnika i trenera klubu z Genui: Byłem rozczarowany, widząc, co mówią niektórzy, ale jedziemy tam grać w naszą grę, a cała reszta jest po prostu irytująca. To prawda, że jestem byłym człowiekiem z Genui, to prawda, że Miguel Veloso jest żonaty z córką prezydenta Genui, ale jesteśmy profesjonalistami. Szkoleniowiec ten dodał również: Nie zagram z Genuą z żadnymi młodymi zawodnikami. Chcę poważnej, uczciwej gry, z jak największym naciskiem. Marash Kumbulla i Alan Empereur są kontuzjowani.


Prognoza: Verona nie wygrała żadnego z dziesięciu poprzednich spotkań wyjazdowych, ale zanotowali w nich tylko trzy porażki. Genua wygrała cztery ostatnie mecze ligowe w Serie A z tym rywalem i jak wspomniałem na wstępie ostatni raz w lidze przegrali z Veroną 31 lat temu. Genua potrzebuje wygranej w tym meczu i liczę, że właśnie motywacja gospodarzy będzie kluczowym elementem tego spotkania. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo – Genua (kurs 1,58)/ zwycięstwo Genua i powyżej 1,5 bramki (kurs 1,72).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów