Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Hannver-Drezno

2.6.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

BĘDZIE OSTRO? Mecze Hannover kontra Drezno są przeważnie bardzo ostre, sędziowie pokazują sporo kartek, aby temperować rywali. W ostatnim spotkaniu tych drużyn, obie ekipy kończyły w dziesięciu, oprócz dwóch czerwonych kartek, sędziowie pokazali jeszcze pięć żółtych kartoników. Drugą cechą charakterystyczną tych starć, jest dużo lepsza postawa drużyny przyjezdnej, goście wygrywali 3 ostatnie mecze. Czy i tym razem będzie podobnie? Nie sądzę. Hannover ma więcej atutów, aby pokonać outsidera rozgrywek.

Hannover – kontuzjowani są Sebastian Jung i Felipe. Zawieszony jest Waldemar Anton. Z powodów osobistych nie zagra Michał Ratajczak. Po znakomitej serii trzech wygranych meczów z rzędu, w których Hannover strzelił aż 10 goli, w ostatnich dwóch spotkaniach zespół ten zwolnił bieg, przed tygodniem zremisował u siebie z Karlsruhe 1:1, a w miniony weekend przegrał na wyjeździe z Sandhausen 1:3. Wszystkie bramki w tamtym meczu padły po przerwie. Problemem Die Rotten jest gra w defensywie, która tylko raz na sześć ostatnich spotkań potrafiła zachować czyste konto.

Dynamo Drezno – kontuzjowani są Kevin Ehlers, Marco Terrazzino i Jannik Muller. Drezno powróciło do rozgrywek dopiero w niedzielę i przegrało u siebie 0:2 z Vfb Stuttgart. Warto zwrócić uwagę, że zespół ten nie przegrał żadnego z trzech ostatnich spotkań na wyjeździe, Drezno zremisowało bezbramkowo z Heidenheim i St.Pauli, oraz wygrało 2:1 w Regensburgu. Drezno ma 8 punktów straty do bezpiecznego miejsca i choć ma też w zapasie 3 mecze zaległe, to sytuacja jest niemal beznadziejna.

Prognoza – Drezno dobrze ostatnio spisywało się w delegacjach, ale uważam, że to Hannover ma lepszą drużynę i będzie miał przewagę w tym spotkaniu, co znajdzie odzwierciedlenie w końcowym rezultacie. Drezno nie grało blisko 3 miesiące, a teraz musi rozegrać dwa mecze w cztery dni, co też może się odbić na ich przygotowaniu fizycznym. Niepokonany od sześciu spotkań na HDI-Arena Hannover, powinien zainkasować komplet punktów. Mój typ – zwycięstwo Hannoveru, kurs 1,7

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów