Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Hiszpania – Polska

18.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

DZIEŃ ŚWISTAKA. W 1993 roku do kin weszła kapitalna komedia z Billem Murrayem w roli głównej, w której główny bohater budzi się każdego ranka i przeżywał ten sam dzień. Bardzo podobnie mogli się poczuć wszyscy kibice reprezentacji Polski w ostatni poniedziałek po porażce ze Słowacją (1:2). To kolejny turniej kiedy przegrywamy inauguracyjne spotkanie mimo wielkich zapowiedzi i najlepszych w historii przygotowań. Co gorsza przegraliśmy z drużyną, która tak naprawdę nic nie pokazała i to tak bardzo boli. Czy Biało-czerwoni są w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę z grającą u siebie (Sewilla) Hiszpanią?

Hiszpania – 75% posiadania piłki i 852 celne podania przy 103 rywali nie wystarczyły do zgarnięcia kompletu punktów w potyczce ze Szwecją (0:0). Zespół Luisa Enrique nie ma w obecnym czasie w swoim składzie wielkich gwiazd, które tak mocno przyczyniały się do sukcesów w poprzednich latach. Mocno krytykowany jest po tym meczu (nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz) Alvaro Moarata. W jego obronie stanął cały zespół, w tym Pablo Sarabia, który powiedział: Nastrój i gole są odpowiedzialnością nas wszystkich. Wszyscy bronimy, wszyscy atakujemy. Ofensywna praca Moraty jest godna podziwu. Do zepsołu na ten mecz waraca już Sergio Busquets.


Polska – tak naprawdę nie wiadomo jak traktować taką wypowiedź Jana Bednarka: Jeśli na nas ruszą, to wtedy zobaczą, jak polska husaria broni. My tak do tego podchodzimy. Oczywiście znamy silne strony Hiszpanów, analizujemy ich, ale skupiamy się przede wszystkim na sobie. Na tym, by każdy z nas w sobotę zagrał swój najlepszy mecz w życiu. Jednak skupmy się na faktach. Reprezentacja pod wodzą trenera Sousy wygrała tylko jedno z sześciu spotkań z Andorą. Nie licząc tego wielkiego triumfu to w pięciu pozostałych meczach straciliśmy dziesięć bramek, czyli dwie na mecz. W tym spotkaniu nie zobaczymy pauzującego za kartki Grzegorz Krychowiaka oraz kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego. Czy jesteśmy w stanie przy takie grze przeciwstawić się mocno zmobilizowanej i walczącej o zwycięstwo Hiszpanii?


Prognoza: o meczu ze Słowacją chyba już wszystko zostało powiedziane i napisane, ale długo będzie się jeszcze wspominało to spotkanie. Hiszpanie w jedenastu poprzednich meczach o punkty u siebie odnieśli dziewięć zwycięstw oraz zanotowali dwa remisy. Z kolei nasza reprezentacja wygrała tylko 1 z 8 poprzednich spotkań i to z Andorą (3:0). W sześciu z tych wspomnianych starć Biało-czerwoni tracili przynajmniej dwa gole. Pod wodzą trenera Sousy ani razu linia defensywna nie zagrała w takim samym ustawieniu, więc jakim cudem ma być zgrana?! Szwedzi pokazali, jak zagrać z Hiszpanią, ale moim zdaniem Polska nie będzie w stanie wytrzymać naporu Hiszpanów i wcześniej czy później będziemy musieli skapitulować. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Hiszpania i powyżej 1,5 gola (kurs 1,6).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów