Czas
Kursy
1.01
1000

Holandia – Anglia: typy, kursy, zapowiedź (10.07.2024)

10.07.2024 21:00,
Autor zapowiedzi: Fortuna
pic

W drugim spotkaniu półfinałowym mistrzostw Europy w piłce nożnej Holandia zmierzy się z Anglią. Czy Anglicy po raz drugi z rzędu zagrają w wielkim finale, a może to Oranje po latach przerwy powrócą do gry o złoto?

Holandia

Reprezentacja Holandii na tym turnieju jest idealnym dowodem na to, że rozgrywki fazy grupowej nie mają większego znaczenia, a trzeba po prostu wywalczyć awans. Holendrzy zajęli dopiero trzecie miejsce w swojej grupie, a mimo tego trafili na jedną z najprostszych ścieżek do półfinału ze wszystkich zespołów. W pierwszym meczu fazy pucharowej reprezentacja Holandii zmierzyła się z Rumunią. Podopieczni Ronalda Koemana nie mieli żadnych problemów z pokonaniem tego przeciwnika i pewnie wygrali 3:0. Trudniejsze okazało się starcie w ćwierćfinale, gdzie trafili na reprezentację Turcji, jednak i w tym przypadku wywalczyli awans.

Od początku rywalizacji na mistrzostwach Europy reprezentacja Holandii zaliczyła 3 zwycięstwa w 5 rozegranych spotkaniach. Na koncie tego zespołu znajduje się tylko jedna przegrana z Austrią. Statystyki pokazują, że aż 4 z 5 rozegranych meczów przez Holandię zakończyły się wynikiem na powyżej 2,5 gola. Holendrzy są również jednym z najbardziej bramkostrzelnych zespołów na tej imprezie.

Statystyki
  • 4 z ostatnich 5 meczów w Holandii zakończyły się wynikiem na powyżej 2,5 gola.

  • Holandia wygrała 3 z ostatnich 5 rywalizacji.

  • 3 z 5 meczów tego zespołu na Euro zakończyły się wynikiem z bramką obu stron.

  • Holandia wygrała 3 z ostatnich 4 meczów przeciwko reprezentacji Anglii.

Anglia

Anglicy podobnie jak reprezentacja Holandii nie zostawili po sobie najlepszego wrażenia na etapie fazy grupowej. Najważniejsze było jednak wywalczenia awansu, a tego udało się dokonać podopiecznym Garetha Southgate’a. W dodatku Synowie Albionu z dorobkiem 5 punktów zwyciężyli w swojej grupie, dzięki czemu trafili do dolnej części drabinki.

Reprezentacja Anglii rozpoczęła fazę pucharową od pojedynku ze Słowacją. Na papierze wydawało się, że będzie miło, łatwo i przyjemnie, lecz nic takiego nie miało miejsca. Anglia była o włos od odpadnięcia z Euro 2024, ale wyrównała w doliczonym czasie gry. Ostatecznie Synowie Albionu awansowali do kolejnej rundy po wygranej dogrywce. Równie wymagające było starcie na etapie ćwierćfinału, gdzie przeciwnikiem Anglików była Szwajcaria. O losach tej rywalizacji zdecydowały rzuty karne, a Anglia ponownie w końcówce odrabiała straty.

Statystyki
  • Anglia zremisowała w 4 ostatnich meczach na Euro.

  • Anglicy wygrali tylko jeden z 5 meczów na tym turnieju.

  • Wszystkie mecze reprezentacji Anglii zakończyły się wynikiem na poniżej 2,5 gola.

  • 3 z 5 meczów Anglików to rezultaty z bramką obu stron.

Holandia – Anglia: typy bukmacherskie

Oferta typów bukmacherskich na to wydarzenie wskazuje, że większe szanse na wygraną ma reprezentacja Anglii. Statystyki obu zespołów są całkowicie przeciwne, ponieważ Holandia w 4 z 5 rozegranych meczów zaliczyła wynik na powyżej 2,5 gola, a Anglicy mają komplet rezultatów z underem. Poszukując najciekawszej propozycji w ofercie, wybraliśmy zakład związany z liczbą celnych strzałów najlepszego strzelca Holandii, czyli Cody’ego Gakpo. Kurs na jedno uderzenie w światło bramki wynosi 1.60.

Cody Gakpo odda celny strzał – 1.60

Obstawiaj Mistrzostwa Europy 2024 z Fortuną!