Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Holandia – Austria

16.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. W pierwszej kolejce obie drużyny pokazały, że gra ofensywna nie jest im obca. Szczególnie Holendrzy potwierdzili, że potrafią grać do przodu, mając małe problemy z grą defensywną. Natomiast ich najbliżsi rywale również tylko potwierdzili w pierwszym spotkaniu z Macedonią Północną, że są reprezentacją, w której meczach pada z reguły wiele goli. Ho

Holandia – starcie z Ukrainą nie było łatwe, ale koniec końców kadra Franka de Boera dała radę rozpocząć ten turniej od kompletu punktów. Dodatkowym atutem tej reprezentacji jest fakt, że wszystkie mecze w fazie grupowej grają u siebie w Amsterdamie. Selekcjoner kadry Holandii w następujący sposób wypowiedział się przed spotkaniem z Austrią: Matthijs de Ligt zagra od początku. W ostatnich dniach trenował dobrze. Brał udział we wszystkich treningach, jest gotowy. Austria od wielu lat rośnie w siłę. Mają jedność i są bardzo trudni do pokonania.


Austria – wielkim problemem dla selekcjonera Franco Fody jest fakt, że w starciu z Holandią nie zagra jeden z kluczowych graczy, czyli Marko Arnautovic. Jego świętowanie bramki w meczu z Macedonią Północną zostało przeanalizowane przez Komisję Dyscyplinarną UEFA. Wynik tej analizy sprawił, że Komisja ta stwierdziła obrazę dla przeciwnika i zawieszenie na najbliższy mecz dla tego zawodnika. Jednak po wygranej w pierwszym meczu szkoleniowiec Austrii zdaje sobie sprawę, że mimo trzech punktów na koncie nie może być pewny awansu: Jedno jest pewne: nadal potrzebujemy punktów, aby zakwalifikować się do 1/8 finału. To jest dokładnie to, co musimy robić dalej. Chłopcy wygrali mecz otwarcia i zapisali się w historii.


Prognoza: mecze pomiędzy tymi zespołami w ostatnich latach obfitowały w bramki. W pięciu potyczkach w XXI wieku zanotowano aż 20 bramek, co daje cztery gole na mecz! W ostatnich ośmiu wygranych na finałowym turnieju EURO Holandia strzelała rywalom przynajmniej dwa gole i to w jednej połowie. W 11 z 12 poprzednich spotkań Holandii na EURO padały przynajmniej trzy gole. Również w 7 z 8 ostatnich starć „Pomarańczowych” we wszystkich rozgrywkach padało powyżej 2,5 gola. Natomiast w 6 z 9 poprzednich starć Austrii także zanotowano trzy i więcej bramek. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,78).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów