Czas
Kursy
1.01
1000

Holandia – Ekwador

25.11.2022 17:00,
Autor zapowiedzi:
pic

STARCIE WYGRANYCH. W swoich pierwszych meczach jedni i drudzy zgarnęli po trzy punkty i wygrali w identycznych rozmiarach (po 2:0). Holandia mimo mocno przeciętnego meczu pokazała, że ma w swoim składzie wielkie indywidualności, która potrafią zmienić losy spotkania. Natomiast Ekwador tylko potwierdził, że są drużyną kapitalnie zorganizowaną taktycznie i wygrane starcie z Katarem było ich już siódmym kolejnym spotkaniem bez straconej bramki! To będzie dopiero trzecie spotkanie Holandii z Ekwadorem. Dwa poprzednie odbyły się w meczach towarzyskich w marcu 2006 roku (wygrana Holandii 1:0) i w maju 2014 roku (remis 1:1).

Holandia - Louis van Gaal nadal pozostaje niepokonany podczas swojej trzeciej kadencji jako selekcjonera Holendrów. Wygrana nad Senegalem była dwunastą wygraną w 16 spotkaniu. W tym czasie zanotowali również 4 remisy. To inauguracyjne starcie nie było wielkim ich spotkaniem, ale pokazali, że potrafią przetrwać trudne chwile i zgarnąć wygraną, co na takim turnieju jest kluczowe w osiągnięciu ostatecznego celu.


Ekwador - Gustavo Alfaro był bardzo zadowolony po starciu z Katarem, ale czy można się mu dziwić?: To wielkie zwycięstwo, ponieważ przede wszystkim pierwszemu meczowi turnieju towarzyszy duża presja i napięcie. Nie wiadomo, co nas czeka, jak zespół się zaprezentuje. Piłkarze mieli świadomość, że pierwsze spotkanie jest ważne. Aby mieć nadzieję na awans do następnej rundy, trzeba było wygrać, ale to nie jest decydujący krok. Były przecież drużyny, które wygrały pierwszy mecz i nie przeszły dalej. Ekwador po bardzo udanych kwalifikacjach, w których potrafił zatrzymać Argentynę czy Brazylię (oba mecze kończyły się wynikiem 1:1) kontynuuje swoją dobrą serię. W 16 poprzednich meczach we wszystkich rozgrywkach ponieśli tylko jedną porażkę.


Prognoza: Holandia przegrała tylko dwa z 14 meczów na Mundialu z przeciwnikami z Ameryki Południowej (8 wygranych i 4 remisy), przegrywając finał z Argentyną w 1978 roku i spotkanie ćwierćfinałowe z Brazylią w 1994 roku. Z drugiej strony Ekwador wygrał tylko dwa z siedmiu spotkań mistrzostw świata z drużynami europejskimi (4 porażki i 1 remis), pokonując Chorwację w 2002 roku i Polskę w 2006 roku. Holandia nie przegrała żadnego z ostatnich 16 spotkań, notując w tym czasie aż 12 wygranych. Z kolei Ekwador doznał jednej wpadki w poprzednich 16 meczach. Co ciekawe Ekwador zachował czyste konto w każdym z ostatnich siedmiu meczów we wszystkich rozgrywkach, a w 13 z 14 ich wcześniejszych konfrontacji zanotowano mniej niż trzy gole. Holandia zachowała czyste konto w czterech poprzednich meczach na mistrzostwach świata. Dwie ich ostatnie bezpośrednie konfrontacje zakończyły się również niskimi wynikami (1:0 i 1:1). Proponowane typy: poniżej 2,5 gola (kurs 1,81).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów