Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

HSV – Bielefeld

23.5.2020,
Autor zapowiedzi:

Zapowiedzi

1.6.2020

pic

STARCIE NA SZCZYCIE. Arminia jak do tej pory znakomicie sobie radzi mając siedem punktów przewagi nad zespołem z Hamburga, który jest na drugim miejscu. Arminia przegrała w tym sezonie tylko 2 z 26 starć i pewnie przewodzi ligowej tabeli. Wielkim atutem zespołu HSV jest własny stadion, gdzie wygrali 9 z 12 konfrontacji. Dodatkowo Hamburg wygrał u siebie 6 z 9 poprzednich bezpośrednich konfrontacji z Arminią w rozgrywkach ligowych. Czy gospodarze będą w stanie podtrzymać swoją dobrą serię z tym rywalem?

HSV – to nad czym musi szybko popracować ten zespół to gra w delegacjach. Jak wspomniałem powyżej, HSV u siebie radzi sobie bardzo dobrze (9 wygranych w 12 meczach), ale w delegacjach tracą wiele ze swojej domowej jakości. Potrafili wygrać tylko 3 z 14 spotkań. Jednak mecze na własnym obiekcie to gwarancja punktów. Czy tak samo będzie w niedzielne popołudnie?


Bielefeld – lider 2. Bundesligi przeciwnie do najbliższego rywala znacznie lepiej radzi sobie w delegacjach, aniżeli u siebie. W domowych potyczkach wygrali 6 z 13 spotkań, a w wyjazdowych starciach sięgali po komplet punktów w 8 z 13 konfrontacji.


Prognoza: w tym sezonie HSV wygrało u siebie 9 z 12 spotkań przed własną publicznością. Dodatkowo w 8 z 10 poprzednich starć u siebie strzelali przynajmniej dwie bramki. Z drugiej strony Arminia przegrała w tym sezonie tylko 1 z 13 starć wyjazdowych. Z ostatnich pięciu wyjazdowych potyczek Arminii zespół ten wygrał tylko jeden raz. Ponad 64% bramek, które strzela zespół Arminii pada w drugich połowach. Co ważne HSV w ostatnich latach bardzo dobrze sobie radzi przeciwko Arminii przegrywając tylko 1 z 12 bezpośrednich potyczek ligowych. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 1-1 (kurs 1,71)/ połowa z większą ilością bramek – 2. połowa (kurs 2).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów