Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Inter – Brescia

30.6.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

WYSZARPANY SUKCES. Inter wygrywając swoje ostatnie spotkanie z Parmą (2:1), mimo tego, iż przegrywali z tym rywalem do 84. minuty, powrócił na karuzelę w walce o tytuł. Wprawdzie podopieczni Antonio Conte tracą osiem punktów do liderującego Juventusu, ale przed sobą mają jeszcze dziesięć kolejek. Z kolei Brescia już praktycznie zakotwiczyły w strefie spadkowej i bardzo ciężko im będzie odrobić stratę ośmiu punktów do bezpiecznego miejsca.

Inter – po restarcie ligi zespół Antonio Conte sięgnął po siedem punktów i powoli zaczyna odzyskiwać swój rytm, którym zachwycali prze pierwszą część sezonu. Cristian Stellini, czyli asystent Antonio Conte po mecz z Parmą stwierdził: Podczas ostatnich trzech spotkań stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji, lecz musimy tworzyć ich jeszcze więcej. Jeśli bylibyśmy skuteczniejsi, nie mówilibyśmy o zespole, który walczy do końca. Zmieniliśmy taktykę, wprowadzając rolę trequartisty dla Christiana Eriksena, ponieważ chcemy być bardziej nieprzewidywalni. Stefano Sensi i Matias Vecino leczą urazy, a Milan Skriniar jest zawieszony.


Brescia – w przypadku tego zespołu nie ma za wiele pozytywnych lub optymistycznych przesłanek. Już w trzynastu kolejnych meczach Brescia nie potrafiła odnieść zwycięstwa w Serie A. W tym czasie ponieśli osiem porażek. W delegacjach odnieśli tylko 3 zwycięstwa w 14 meczach i co ważne w tych wspomnianych potyczkach potrafili strzelić tylko 10 bramek. Andrea Cistana, Jhon Chancellor oraz Dimitri Bisoli leczą kontuzje.


Prognoza: w 95% spotkań u siebie Inter strzelał rywalom przynajmniej jedną bramkę. Z kolei Brescia traciła bramkę w ostatnich trzynastu potyczkach ligowych. Dodatkowo w pięciu poprzednich meczach wyjazdowych stracili oni trzynaście bramek. Średnia goli, które w domowych meczach u siebie zdobywa Inter to dokładnie 2. Inter strzelił w trzech meczach po restarcie ligi 7 bramek. W domowych meczach podopieczni trenera Conte ponieśli tylko jedną porażkę w tym sezonie. Proponowane typy na to spotkanie: Inter strzeli gola w obu połowach - TAK (kurs 1,7)/ 1. połowa/ 2. połowa 1/1 (kurs 2,18).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów