Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Jagiellonia – Wisła Płock

22.11.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

ZATRZYMANI PRZEZ WIRUSA. Zarówno Jagiellonia, jak i Wisła w ostatnich dniach mocno doświadczyły obecności choroby w swoich drużynach. W Płock większość zespołu zachorowała i powoli dopiero wracają do treningów. Z kolei w Białymstoku ostatnie dni również upłynęły pod znakiem choroby i władze klubu nawet chciały przełożyć to spotkanie, ale nie otrzymali na to zgody. Więc tak naprawdę postawa obu zespołów w tym spotkaniu będzie wielką niewiadomą.

Jagiellonia - Bogdan Zając i jego sztab mają nad czym myśleć. Jagiellonia doznała trzech kolejnych porażek i mocno obniżyła swoje miejsce w ligowej tabeli. Po niezłym początku sezonu, kiedy nie dali się pokonać w pierwszych czterech meczach przyszedł właśnie okres słabości oraz 4 wpadki w 5 ostatnich meczach. Szkoleniowiec Jagiellonii w następujący sposób odpowiedział o tej sytuacji: W sporcie tak bywa, są trudne momenty. Jesteśmy obecnie w takim właśnie momencie, po trzech wyjazdowych porażkach. Wcześniej wspominałem już o tym, że każde z tych spotkań miało inną historię. Ta sytuacja bardzo nas boli.


Wisła Płock – po prawie miesiącu bez gry podopieczni Radosława Sobolewskiego zmierzyli się w ramach Pucharu Polski z Pogonią w Szczecinie. Wisła przegrała to starcie po rzutach karnych, ale fakt, że dogrywka w obecnej sytuacji zdrowotnej zespołu może być dla nich bardzo kosztowna: Chcę mocno podziękować i pogratulować moim zawodnikom. Na pewno te 120 minut odbije się na kwestiach fizycznych przed poniedziałkowym meczem z Jagiellonią w Białymstoku. Szkoleniowiec Wisły dodał również: Wiadomo, że wybór jedenastki również jest utrudniony. Przedstawiłem już chłopakom swoją strategię na najbliższe mecze. W większym wymiarze będziemy korzystać z zawodników, którzy choroby nie przeszli. Nie jesteśmy jednak w stanie ułożyć jedenastki z samych zdrowych piłkarzy. W rozgrywkach pucharowych istnieje przepis, mówiący że na boisku musi znajdować się dwóch młodzieżowców. A spośród naszych ośmiu mamy tylko jednego, który nie przeszedł koronawirusa.


Prognoza: w 4 z 5 poprzednich bezpośrednich spotkań pomiędzy Jagiellonią i Wisłą Płock rozgrywanych w Białymstoku w Ekstraklasie obie drużyny strzelały gole i jednocześnie widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. W każdym z czterech spotkań Wisły w delegacjach w tym sezonie ligowym padało powyżej 2,5 bramki, a średnia goli, które widzieliśmy w ich meczach to 3,5. Również w 3 z 4 ostatnich potyczek Jagiellonii padały przynajmniej trzy gole. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 2,04).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów