Czas
Kursy
1.01
1000

Japonia – Kostaryka

27.11.2022 11:00,
Autor zapowiedzi:
pic

GORZEJ BYĆ NIE MOŻE. Pierwszy występ reprezentacji Kostaryki na Mundialu to istny dramat. Porażka aż 0:7 bez względu na rywala jest tragiczna. Jednak dodatkowo styl tej porażki był poniżej wszelkiej krytyki. Podopieczni Luisa Fernando Suareza nie tylko nie oddali celnego strzału na bramkę, ale również nie potrafili oddać jakiegokolwiek strzału w kierunku bramki Hiszpanów! Od momentu prowadzenia takich statystyk, czyli od 1966 roku tylko jeden raz zdarzyła się podobna sytuacja i zespołem, który uczynił ten niechlubny wynik była...Kostaryka przeciwko Brazylii w 1990 roku.

Japonia – podopieczni Hajime Moriyasu pokazali wielki charakter i co oczywiste jakość w starciu z Niemcami. Wygrana 2:1 sprawiła, że w tak trudnej grupie z Hiszpanią i Niemcami stają oni przed wielką szansę na grę w fazie pucharowej. Po tej ostatniej wygranej ich selekcjoner jak zwykle pełen szacunku do rywala powiedział: Japonia chce budować swój własny styl, ucząc się również od innych krajów. Mamy ośmiu zawodników w ligach niemieckich, jesteśmy wdzięczni niemieckiemu futbolowi za ich współpracę. Ich trenerzy i nasi zawodnicy grający w Niemczech pomagają nam się rozwijać i nadal się od nich uczymy.


Kostaryka – wydawało się, że zespół Luisa Fernando Suareza ma argumenty, aby powalczyć nawet z Niemcami czy Hiszpanią. Jednak ta pierwsza potyczka to był istny obraz nędzy i rozpaczy. Doceniając nawet klasę Hiszpanii, nie można sobie jednak pozwolić, aby praktycznie nie potrafić przejść z piłką na połowę rywala, a to jest już bardzo upokarzające. Przed kolejnym starciem selekcjoner Kostaryki stwierdził: To bardzo skomplikowany mecz, o czym wiedzieliśmy już grając w tej grupie. Po obejrzeniu ich przeciwko Niemcom, gdzie odnieśli wspaniałe zwycięstwo, musimy wykonać naszą pracę w najlepszy sposób, aby uzyskać pozytywny wynik. Logicznie rzecz biorąc, nikt nie chce takiego wyniku, jak ten, który mieliśmy przeciwko Hiszpanii. Mecz z Japonią musi być zupełnie inny od tego, który zagraliśmy z Hiszpanią.


Prognoza: Kostaryka jest bez zwycięstwa w siedmiu meczach mistrzostw świata, nie zdobywając gola w pięciu z tych wspomnianych starć. Japonia nigdy nie przegrała w czterech poprzednich spotkaniach z Kostaryką we wszystkich rozgrywkach (3 wygrane i 1 remis), zdobywając dokładnie trzy bramki we wszystkich trzech zwycięstwach. Po tych pierwszych meczach Japonia wydaje się być zdecydowanym faworytem, ale czy na kurs 1,46? Jednak mimo wszystko drużyna z Azji nie jest tak stabilnym zespołem na taki kurs. Kostaryka będzie chciała za wszelką cenę zrehabilitować się za upokorzenie z Hiszpanią (0:7), więc spodziewam się, że wyjdą mocno naładowani. W starciu z Hiszpanią faulowali 12 razy. Japonia zgodnie z zapowiedziami zagrała bardzo agresywnie przeciwko Niemcom (14 przewinień) i takiego samego stylu oczekuję w niedzielnym spotkaniu. Proponowane typy: powyżej 24,5 fauli (kurs 1,7).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów