Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Karlsruhe-Bochum

23.5.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

POLUBOWNIE? Aż 10 z dwunastu ostatnich spotkań pomiędzy Karlsruhe i Bochum kończyło się podziałem punktów. Wątpliwe, aby tym razem taki rezultat zadowolił obie ekipy. Uwaga ta dotyczy zwłaszcza gospodarzy, którzy są w strefie spadkowej i każdy punkt jest dla nich na wagę złota. Mecze z udziałem Bochum są bardzo atrakcyjne, pada w nich średnio 3,38 bramki na jedno spotkanie, a że Karlsruhe traci sporo bramek, to powinniśmy zobaczyć pełne emocji widowisko, dwóch ekip zaangażowanych w walkę o utrzymanie.

Karlsruhe – przed tygodniem pokonał 2:0 Darmstadt, ale sytuacja wciąż jest bardzo trudna. Do spotkania z Bohum, Karlsruhe będzie przystępować z pozycji przedostatniej drużyny w tabeli, ale ewentualna wygrana pozwoli tej ekipie wydostać się ze strefy spadkowej. Podopieczni Christiana Eichnera to beniaminek 2. Bundesligi,  wicemistrz 3 ligi z ubiegłego sezonu.

Bochum – zespół jest na fali, nie przegrał żadnego z czterech ostatnich spotkań, zdobył w tym czasie 8 punktów, a przed tygodniem rozbił u siebie Heidenheim 3:0. To był znakomity występ, przeciwko mocnemu rywalowi, warto podkreślić że Haidenheim oddał tylko 3 strzały na bramkę rywala.Te dobre rezultaty pozwoliły Bochum odskoczyć na 3 punkty od strefy spadkowej, ale oczywiście nie ma mowy jeszcze o komfortowej sytuacji.

Prognoza – remis, to ulubiony rezultat w spotkaniach pomiędzy Karlsruher i Bochum, w dodatku remis bramkowy, takie wyniki notowano cztery razy z rzędu, kiedy mierzyły się te dwa zespoły. Trudno w tej sytuacji wskazać faworyta. Warto zwrócić uwagę, że Bochum to bardzo skuteczna drużyna, zdobyła w tym sezonie już  43 goli, to trzeci najlepszy wynik w lidze, za dwójką liderów, Bielefeld i HSV. W czterech ostatnich meczach zespół ten strzelił 10 bramek. Z kolei Karlsruher stracił w tym sezonie już 46 goli, tylko Nurnberg jest gorszy w tym względzie. Postawię, że usposobiony ofensywnie Bochum zdobędzie w tym meczu powyżej 1,5 gola – kurs 2,12.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów