Czas
Kursy
1.01
1000

Kayserispor – Yeni Malatyaspor

14.05.2022 18:00
pic

W przedostatniej kolejce tureckiej Süper Lig, piętnasty Kayserispor podejmie ostatnią drużynę w tabeli, Yeni Malatyaspor.

Obie drużyny w ostatnich tygodniach zmagały się mniej więcej z problemami. Zajmują odpowiednio 18. i 19. miejsce w tabeli formularzy. Kayserispor zdobył sześć punktów w ostatnich 10 meczach ligowych, co daje rekord 1-3-6. Malatyaspor jest w jeszcze gorszej sytuacji, wygrywając tylko raz i przegrywając dziewięć razy w ostatnich 10 rundach.

Mame Thiam (11 goli, 4 asysty) i Mario Gavranovic (10 goli, 3 asysty) są głównie odpowiedzialni za produkcję bramek przez drużynę gospodarzy. Najlepszym strzelcem drużyny przyjezdnej jest Benjamin Tetteh z 7 celnymi strzałami.

Kayserispor nie wygrał na własnym boisku w pięciu kolejnych meczach, Malatyaspor ma serię ośmiu przegranych meczów. Pierwszy wspólny pojedynek w tym sezonie zakończył się remisem 2-2. Żadna z drużyn tak naprawdę nie dba już o nic, dlatego zalecamy postawienie zakładu na liczbę goli - więcej niż 2,5, dla bardziej odważnych podwójną szansę 0-0

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów